Nassin

Co znamená, že mne svrbí dlaň?

… a když mne svrbí v rozkroku? To znamená, že jsem už něco dostal?🤣

Nejlepší odpověď
Kepler

Že bys měl chuť vlepit někomu facana?

Další odpovědi
paul1

Jde o to, která – když pravá, tak něco budete dávat, když levá, tak něco dostanete 😁

annas

Něco v archivu

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-delate-kdyz-vas-svrbi

Podrobnosti v odkazu

"Tímto úžasným úkazem se zabývali i angličtí vědci. Nebo, že by to byli britští? Ti už se zabývali snad vším. A tak po mnoha letech bádání zjistili, že pověra o svědění dlaní je pravdivá. Pokud člověka svrbí dlaň, opravdu může očekávat spoustu peněz.

Ale pravá dlaň! Pravá?!

Dále vědci vyzkoumali, že pokud člověka svrbí dlaň pravé ruky, může očekávat nejen mnoho peněz, ale začne se mu dařit. Pokud ho svědí levá, nevyhne se finanční ztrátě.

Dlužno ale dodat, že tuto smůlu můžete zažehnat drbáním ruky o kus dřeva. Jde tedy o podobný zvyk jako klepání na dřevo."

http://www.e-kniha.com/mezi-nebem-a-zemi.html

zjentek

No to záleží především na tom, ZA JAKÝCH OKOLNOSTÍ tě svrbí! Jestli v krámě při pohledu na zboží, tak tam vzápjeťí asi něco čórneš. Ale taky tě může svrbět u kasy při pohledu na fešnou pokladní a to je pak jasný, na co se těšíš a co bude následovat, až doma hodíš tašku s nákupem do kouta a znova si ji na toaletě a sám představíš ty čuně!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.