Co znamená ve světě sportovních sázek sázka "over/under", nikoliv ale na klasických např. 5.5, ale 5.0?

Co znamená ve světě sportovních sázek sázka "over/under", ale na např. na klasických 3.5 nebo 5.5, ale na 5.0 (např. na bwin.com nebo bet365.com)?
Doplňuji:
No když jsem ale koukal na kurzy, pohybovaly se na stejné úrovni, jako při sázka např. na 5,5, přestože by měly být vyšší, protože při sázce na over/under 5,0 vzniká ještě ta třetí nevýherní možnost, že padne 5 golů... to mě mátlo, jinak bylo teda nejjednodušší vysvětlení to, že 0-4 góly jsou under 5,0 a 6-X je over 5,0... dík

Odpovědi:

Zlatý

Záleží na tom na co vsázíš, pokud dáváš OVER, tak je 5,0 to samý co 5,5, ale pokud dáváš UNDER, tak při sázce 5,5 bereš výhru narozdíl od sázky 5,0 i v případě že padne přesně 5 gólů. Je to prostě jinej styl sázek, jinak v tom nic nehledej, akorát sázkovka si tak jistí nejpravděpodobnější výsledek (5 gólů).

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

těch 5 gólů sice je třetí možnost, ale ty možnosti nejsou v poměru 1:3, šance že padne PŘESNĚ 5 gólů, ač je možná nejpravděpodobnější, tak je minimální :), a co se týče sázky OVER, tak tý se to vůbec netýká jak už jsem psal, takže tam kurzy musí (měly by) být úplně stejné

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.