hak02

Co značí bulka v ušním lalůčku?

Dobrý den. Včera večer jsem zjistil že v levém ušním lalůčku mám něco, jako malou tvrdou kuličku která po stisknutí bolí. Co by to mohlo znamenat?

Samozřejmě mne jako první věc napadl nádor. V tu chvíli jsem si však taktéž uvědomil to, že jsem v životě o žádném „ušním nádoru“ neslyšel. Víte o něčem takovém?

Nejlepší odpověď
arygnoc

„Co by to mohlo znamenat?“

že je lepšie otravovať teraz lekára, ako za pár mesiacov hrobára.

😉

Další odpovědi
Drap

Znamená to jen to, že se ti v levém ušním lalůčku udělala malá bulka. Příčin může být hned několik. Konečné posouzení může provést po vyšetření jedině lékař.
Nádor může vzniknou na kterémkoli orgánu a v kterékoli části těla.

gecco

Těžko říct…
😉
Může jít o zánět (třeba mazové žlázky), může jít o tzv. karfiol (obvykle následek úderu do boltce), o nádor…
___
Každopádně – jedinou relevantní odpověď ti dá lékař, zkus to na ORL…
😉

marci1

Vůbec se neboj. Kamarádovi se také udělala bulka v ušním lalůčku a lékařka mu sdělila, že se jedná o dnu (podagru). Také se může jednat o tukovou bulku, která je zcela neškodná. Navštiv svého praktického lékaře, nech si udělat odběry a pokud je to dna ( zvýšená kyselina močová ), tak se to z odběru pozná. 🙂

anonym

Ušní nádor, no jasně 😁 Na lalůčcích se celkem daří beďárům, ať se ti někdo koukne zezadu na ten lalůček, jestli ti tam nějakej nekvete, hlavně ne tak, jako tahle „paní doktorka“ bez rukavic a desinfekce a když tam nic takovýho nebude, jdi radši k doktorovi, od něj tě to aspoň nebude tak bolet
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fVSpGtrQjGc

bolak

Přišla na tebe puberta.