Avatar uživatele
hak02

Co značí bulka v ušním lalůčku?

Dobrý den. Včera večer jsem zjistil že v levém ušním lalůčku mám něco, jako malou tvrdou kuličku která po stisknutí bolí. Co by to mohlo znamenat?

Samozřejmě mne jako první věc napadl nádor. V tu chvíli jsem si však taktéž uvědomil to, že jsem v životě o žádném „ušním nádoru“ neslyšel. Víte o něčem takovém?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: hak02

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3226 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

„Co by to mohlo znamenat?“

že je lepšie otravovať teraz lekára, ako za pár mesiacov hrobára.

😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Znamená to jen to, že se ti v levém ušním lalůčku udělala malá bulka. Příčin může být hned několik. Konečné posouzení může provést po vyšetření jedině lékař.
Nádor může vzniknou na kterémkoli orgánu a v kterékoli části těla.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Těžko říct…
😉
Může jít o zánět (třeba mazové žlázky), může jít o tzv. karfiol (obvykle následek úderu do boltce), o nádor…
___
Každopádně – jedinou relevantní odpověď ti dá lékař, zkus to na ORL…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Vůbec se neboj. Kamarádovi se také udělala bulka v ušním lalůčku a lékařka mu sdělila, že se jedná o dnu (podagru). Také se může jednat o tukovou bulku, která je zcela neškodná. Navštiv svého praktického lékaře, nech si udělat odběry a pokud je to dna ( zvýšená kyselina močová ), tak se to z odběru pozná. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ušní nádor, no jasně 😁 Na lalůčcích se celkem daří beďárům, ať se ti někdo koukne zezadu na ten lalůček, jestli ti tam nějakej nekvete, hlavně ne tak, jako tahle „paní doktorka“ bez rukavic a desinfekce a když tam nic takovýho nebude, jdi radši k doktorovi, od něj tě to aspoň nebude tak bolet
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fVSpGtrQjGc

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Přišla na tebe puberta.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek