redhead

Sraženina na ušním lalůčku?

Asi před dvěma týdny se mi vytvořila jakási malá boulička na ušním lalůčku blízko krku. Ucho mě nebolí, ani když to zmáčknu. Dalo by se říct, že je pohyblivá. Ucho mi nehnisá, neteče mi krev ani nic podobného. Sice s tím jdu hned zítra k doktorce, ale co to může být? Máte někdo zkušenost?

Odpovědi
WeeBear

Zkušenost mám. Otci se něco podobného dělalo svého času na hrudníku. Mělo by jít opravdu jen o sraženiny. Mně osobně s tím na kožním nikdy nepomohli, maximálně mi doporučili to promačkávat s tím, že to „povolí“, tudíž evidentně nejde o nic vážného ani akutního.

KdojeRaibek?

To nic není, já to mám každou chvíli když jím. Říkaj mi, že mám boule za ušima.