Co vzít s sebou na "kalbu"?

Můj kamarád má narozeniny a já jsem zítra pozvaná na "kalbu" u něj doma, kde se to bude oslavovat. On tvrdí, že nemám s sebou brát nic, ale mě připadá trochu nezdvořilé prostě jen přijít, jíst a pít. Normálně bych přinesla alespoň nějaký alkohol, ale vzhledem k tomu, že mi ještě ani nebylo 18, tak by mi to neprošlo. Co si o tom myslíte vy? A nevíte jak takové "kalby" probíhají? Díky moc za každou radu..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Vzhledem k tomu, že ti nebylo ještě osmnáct, ani žádný alkohol nosit nemůžeš, ani pít nemůžeš a náhodný sex ti teda taky neradím, chlapci si to představují jak Hurvínek válku, myslí si, že stačí lusknout a holka poletí hned sexovat, no to jistě, to zbložňuju, co to je za blbost? :-(

Další odpovědi:

Stříbrný

Jak to tu čtu tak raděj zůstaň doma.Samba má pravdu...

Bronzový

Vem si rozum, potom už to půjde samo ;)

Zlatý

Když nechceš, nebo nemůžeš brát alkohol, vezmi něco k zakousnutí, třeba udělej mísu chlebíčků. A jak to probíhá? Někdy v pohodě, někdy dost drsně, uvidíš sama.

Bronzový

Hlavně si vem gumy...Nepočítej s tím že místní "frajeři" je budou mít.Aby si na to ještě nevzpomínala minimálně pár měsíců, v lepším případě nadoživotí :D

Pokročilý

Chlebičky,alkohol to moc kalba nebude když nebudeš pít.Jestli ti je 17 tak to není zase tak hrozné. jak to probíhá na kalbě: pití kecání hudba hraní na konzoly pokud vás to baví pak jestli přindou i holky tak flaška ale když jsou to 18 narozeniny tak to už máte za sebou. a vem si projistotu kondom nikdy nevíš
Doplňuji:
a hlavně aby holky přišli jinak si ty kondomy mužete nafouknout pinkat

Zlatý

Vezmi si balíček kondomů (to můžeš koupit i ´pod 18´) a k tomu udělej nějakou dobrou ´pomatlánku´, chleba a nebo rohlíky buďto budou a nebo je koupíš cestou.
;-)

Bronzový

Neber si nic, jen peníze na taxi a tel. č. taxi.

Pokročilý

Pití alkoholických nápojů není do 18 let zakázáno, zakázaný je jen prodej, tudiž si ho člověk, který má méně jak 18 let koupí s velkými obtížemi nebo mu ho vůbec neprodají. Viz: http://www.alkoholik.cz/…

Takže jim tam dones něco dobrého na zub, o zábavu se už jistě postarají! Jak taková "kalba" probíhá, zjistíš sama.

Diskuze k otázce

Zlatý

gecco

Samba -> mno... divila by ses, jak nekerý ´ukecávaj´ ty kluky, kerý prstem "neluskli"..
;-)
Teda - mně nééé - ale občas funguju jako odvoz - a nestíhám se divit.
;-)
Ty kondomy rozhodně nejsou ´od věci´.

Stříbrný

Samba

Fakt jo? To snad není pravda, dnes jsou ty ženský prostě divný, postrádají cudnost i hrdost :-(

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.