Roriguez

Co všechno může vidět správce wi-fi? Může vidět vaše hesla, záznamy webkamery z chatu na internetu,…

Může vidět vaše hesla, záznamy webkamery z chatu na internetu,…

Odpovědi
erikson

muze videt kolik počitaču je tam pripojenejch a kdyz to nemate za heslovany tak vam to muze roskliknout a podivat se co vsechno tam mate ale vas počitač si muzete skrýt

MK44

Podle mého názoru: správce sítě wifi může vidět všechno, co odchází z Vašeho počítače a přichází na něj, pokud to není zašifrováno (ledaže byste mu stál za to šifrování prolomit a měl na to výpočetní techniku). To, zda se dostane do Vašeho počítače závisí na tom, jak „schopný“ je hacker a jak „pevný“ máte firewall.