Co Vás vedlo k zaregistrování se na Odpovědích.cz, případně na jejich slovenské verzi?

Doplňuji:
Ano, Bohemico, před devadesáti dny jste se ptala podobně. Viz 3. řádek odkazů bolaka.

Byla jsem zvědavá, zda někdo přizná, že zde hledal zábavu, vyplnění pocitu samoty, času a někoho, s kým se tu dá bavit. Je hodně lidí, kteří tu tráví celé dny. A nic. Všichni se tu ocitli tak nějak „nedopatřením“, protože něco hledali, něco zaslechli…
Vlastně ne všichni, bolak řízením osudu a díky vůli Boží ☺.

Díky za Vaše odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Hledala jsem nějaké odpovědi a narazila i na místní stránku. Prohlídla si ji a zaujmula mě, tak jsem se zaregistrovala, abych mohla sama psát odpovědi nebo se ptát na cokoliv.

Další odpovědi
bolak

Vedla mě ruka boží… ale proslýchá se, že to byl ban u konkurence

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-jste-se-dostali-na-odpovedi-cz-a-co-vas-primelo-zustat

>http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-jste-se-dostali-k-odpovedi-cz
>http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pamatujete-na-sve-zacatky-na-odpovedich-jak-jste-se-sem-dostali
>http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-jste-se-dostali-na-tuto-stranku-jak-se-vam-libi-a-jak-dlouho-ji-uz-pouzivate

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-den-d-potrebovaly-odpovedi-cz-medializaci (mimo mísu)

led

zvedavosť je moje druhé meno

emm.kate

Potřebovala jsem odpověď na jednu otázku :)

Michal Kole

Rád lidem poradím pokud vím.

anonym

Před časem jsem se ptala podobně.:D

anonym

Bohemica i bolak mají pravdu, že takto formulovaná otázka tu byla již vícekrát.
Ale tebe přece zajímalo něco jiného, ne to, jak na tyto stránky náhodně či cíleně narazili, ale proč tu posléze zůstali a setrvávají, mnozí se značnou angažovaností.
To jsou 2 zcela odlišné motivace.
Nejlépe na to odpovídá krásná studie v posledním Reflexu (28/2012), z níž postačí výstižné citace:

  1. „Chatování podle vědců způsobuje sociální izolaci“
  2. „Depresivní lidé se na internetu chovají jinak než v reálu a jinak než ti zdraví“

( Pečlivému pozorovateli neunikne pár takových, kteří už propadli až patologické a nekritické závislosti, vždyť kdo z normálně žijících uživatelů má čas tu trávit až 14 hodin denně a číhat na každou vloženou otázku, byť by byla sebepitomější, aby reagoval jako 1., do zlomků minut po vložení?)

Hlada

Den D, kde dva mladí chlapci žádali o investici do tohoto projektu.

aramah

No vědomosti to určitě nebyli :(
Ale velká veliká náhoda, sama nevím jak jsem se tu ocitla :))

vlk samotař

Náhodou jsem na odpovědi narazil a zůstal.

Ella

potřebovala jsem něco zjistit a google mě navedl sem… zjistila jsem to a v mezidobě při čekání na odpovědi jsem se zaregistrovala…

david22

U mě to byla taky náhoda. A hodně jsem se tu dověděl :)

Lukasy

Potřeboval jsem odpověď na kterou nikde neexistovala odpověd tak jsem se doklikal sem :)

Lakeysha

Vlk z lesa odpovědi.cz zmínila na Otázkomatu…a tak jsem se sem podívala.

SonsyMite

Když jsem se chtěl poradit o Grafické kartě.
Vzpomněl jsem si na tuto stránku, že je tu aktivno.

briketka10

to je pitomost oni nejsou odtud..

briketka10

neměl na mysli Hlada tyto dva mladíky ze dne D ??

Aukční server Autoporadce

Podnikatel: Ivan Doubek a Lukáš Svobodník
Požadovaná investice: 800 000 Kč
Nabízený podíl: 15 %
Investor: Dana Bérová, Michael Rostock

briketka10

jéžkovy voči já se jednou spletu ještě to napíšu a táková debata ZASE VO H+++Ě !!

anonym

Briketko, pokud vím, Hlada sleduje Den D pravidelně. Není podstatné, zda se jednalo o jednoho, nebo více zástupců Odpovědí.cz, kteří se Dne D zúčastnili. Otázka byla směrována na důvod přihlášení se na tomto serveru a rozebírat podrobnosti Hladova vyjádření nebylo korektní.
Uzavřela bych to ráda s tím, že je podstatné, že ho přivedl k Odpovědím.cz Den D, kde žádost o investici do tohoto projektu vzbudila jeho zájem a zvědavost.
Děkuji Ti.

led

Ocko, niekedy je lepšie povedať menej, hlavne ak si človek nie je istý.
Ak by Hlada napísal doviedol ma sem „relácia Deń D, kde bol spomenutý projekt odpovědi.cz“ bolo by to stačilo a bolo by odpoveď správna.
Takto mám dojem, (nebyť toho, že reláciu som videla) že tu vystupujete ako ´paródia na súdnu sieň´, hájite tú chybnú stranu

anonym

led, přečtěte si otázku, prosím. Hájím stranu, která na otázku odpověděla – jasně a srozumitelně.
Annas neodpověděla, jenom kritizovala – a ještě mimo mísu. Kdyby bylo smyslem mého dotazu, co bylo předmětem Dne D, o který se tu zbytečně dohadujeme, a kolik zástupců Odpovědi.cz se jej zúčastnilo, potom by mohla argumentovat se svými postřehy.
Jenže ona nereagovala vůbec na můj dotaz a pouze vyvolala další úplně nesmyslnou polemiku. Není to poprvé, co se zde něco takového stalo. Proto jsem tentokrát zareagovala, že její posuzování události Dne D nebylo předmětem mého dotazu.
Která strana je podle Vás správná? Ta, co odpověděla na mou otázku, nebo ta, co se zmohla jen na kritizování hezky ve stínu diskuze, ačkoliv na její odpověď tu žádný dotaz nezazněl?
Kdo je potom chybná strana?
Když takhle pateticky budeme vystupovat u každé nepřesnosti, co tu zazní, tak nakonec vyškrtáme úplně všechno.
Nerada bych na základě této diskuze opět došla k závěru, že působení takového typu a rozsahu bylo cílené s účelem poškodit něčí dobrou pověst.
Opět se mi maně vynořuje představa pískoviště, na kterém se caparti mlátí do hlav lopatičkami kvůli kyblíčku.
Mýliti se, je lidské. Hlada se klidně mohl zmýlit v tom, jestli do Dne D přišel jeden zástupce odpovědí, nebo celý dav. Jenže počet zástupců nebyl tím, nač jsem se ptala. Ptala jsem se na pohnutku registrace. Pokud má někdo pochybnosti o tom, že jsem odpovědím porozumněla, tak si znovu, prosím, oboje projděte.
Led, jste soudná žena. U Vás nevěřím tomu, že budete jednat neprozřetelně a že budete činit ukvapené závěry.
Nehodlám tu nikoho obhajovat, ale nelíbí se mi neustálé poučování některých osob o tom, co jedině je správné, byť jsou mimo jakoukoliv realitu a odpovídají naprosto nesmyslně. Respektive – je toto vůbec odpověď? Na mou otázku zcela určitě NE!!!

led

Ďakujem vám za jasné vyjadrenie svojho názoru.

´menej je viac´

annas

led, děkuji za vaši objektivnost Ale divím se, že nereaguje Hlada. Jeho názor by mě zajímal.

Necítím potřebu již po několkáté opakovat, proč jsem na Odpovědi vstoupila.

Diskuze slouží k vyjádření názoru. Jinými stále citovaný Kodex: „Není povoleno záměrně vkládat neužitečné odpovědi, které mohou uživatele uvést v omyl“.

Další diskuze se vzdávám, jinak bych tu byla do Vánoc, ale přiznání chyby se stejně nedočkala.

Per asper at astra…

anonym

Ocko, prosim .. , ptala jste se na to, co vedlo lidi zaregistrovat se na Odpovedich , a nebo co je vedlo k tomu, aby na odpovedich i nadale zustali. ?
Ja mam jen zakl. vzdelani , ale ted jsem po vasem doplneni a odpovedi Dr. ( tedy virtualniho Dr. , ve skutecnosti bez titulu ) zmatena.
Dekuji za odpoved a zaroven se omlouvam, ze ne vsechno tady pochopim. -iv-

anonym

ad iv, možná by ti napomohlo osvěžit si jedno půvabné Čapkovo dílko s použitím slovních hrátek dr-voštěp, dr-omedár a další podobné.
(Tvá chráněnkyně, jíž děláš poručníka, tě zajisté nasměruje, kde hledat).

led

„Tvá chráněnkyně, jíž děláš poručníka,“
Dr.Axl myslím, že inteligentný človek tu nebude rozširovať (právne neoverené) dohady a fámy

anonym

  • iv-II., nemyslím si, že právě Vy byste kdoví jak tápala. Inteligence není o vzdělání.

Pokud něco nevystihla otázka, u níž plným právem bolak oponoval tím, že podobně se tu ptá každou chvíli někdo jiný (hlavně tu v této oblasti bylo „husto“ zřejmě před necelým rokem,protože tři z jeho odkazů se týkají právě té doby). Proto jsem do doplnění otázky dala to, že mne spíš zajímaly vnitřní pohnutky, než to, kdo tu hledel odpověď na svou otázku. Náhodné hledání odpovědi by vyžadovalo registraci až podle nových pravidel. Dříve se dalo zeptat jako anonym a člověk se registrovat pod žádným nickem nemusel.
Dr.Axl podstatu mého dotazu opravdu vystihl. Není to z mé strany snaha o zasahování do soukromí. Byla jsem prostě zvědavá. Jsem na PC poměrně často, když jsem v Turnově. Tady totiž moc jiné zábavy nemám. Tak jsem chtěla vědět, jak jsou na tom ostatní (převážně ti pravidelně zde se vyskytující) uživatelé. Bohužel, z těch, kteří tu jsou pravidelně, ne-li denně, se neozval nikdo. Takže zase nevím. To abych se za nějaký čas zeptala znovu, viďte?
iv, mám na Vás prosbu, už se nikdy neomlouvejte, když se na něco budete chtít zeptat. Ptám se taky a dělám to pokaždé, když něco nevím. Kdybychom se za takovou samozřejmost, jako je dotaz, měly omlouvat, tak bychom se k otázce samé už nemusely ani dostat.
A tady jsme na odpovědích (otázka – odpověď). Díky.

bolak

Jak si to myslela s tím „plným právem oponoval“?

Pro příště prosím neházet mně s vámi do jednoho šouru.

Vkládám sem odkazy né proto abych někoho obviňoval z porušování pravidel, jako to děláte vy dva holoubci, nýbrž proto aby ten co se ptal, měl možnost dozvědět se i názory lidí, kteří tu v současnosti nejsou přítomni.

Kapiš?

anonym

Ja to tak mam ocko cely zivot , ze uz radeji dopredu upozornim, ze jsme debil, nez aby mi to rekl nekdo jiny ! 🙂
Bolak mel ale pravdu, poslal vam spravne odkazy … bez toho doplneni vasi otazku pochopil opravdu asi jen ten Dr. ! :), co jste tim vlastne myslela. :)
Kdyz si ji jeste nekolikrat prectete , ptate se fakt jen na registraci.
To neni vycitka, ale ja si to ted nekolikrat precetla take, abych vas neobvinovala z neceho jineho.
Jen me zajima, jestli to uvidite take tak jako ja ted. Tu otazku tedy .. ( jo, a vyjadrovat se take moc neumim ) … a slovosled mam v cestine jak v nemcine a v Nemecku to mam zase obracene .. , takze vsude mluvim a pisi opravdu jako blbecek. 🙂
A k otazce : Ja jsem se dostala po dni D a protoze pobyvam casto v zahranici, tak to mam spojene hlavne s cestinou . Obcas ale koukam i na Antworten.de.
P.S. A vy take jdete na tu tajnou schuzku na odpovedi ? ze by jste mi sem nenapadne napsala ( zenske maji drzet pohromade ) , kdy a kam a ja bych za vami sla tajne. jako na takovou stopovacku. 🙂

  • iv-

anonym

  • iv-, s češtinou tu má problémy skoro každý. Vím, co jsem napsala do otázky a vím také proč. Chápete to naprosto správně. Čekala jsem na nějaké odezvy, abych mohla otázku doplnit v případě, že nebude pochopena správně. Proč jste se zaregistrovali není přece o tom: Protože dosáhnu na klávesnici a poznám písmenka.

Mně šlo o ten vnitřní popud, proč to třeba udělali ti, kteří u PC „vysedávají“ prokazatelně celé dny. Také jsem měla jeden čas nutkání ráno vstát a zapnout počítač. A brnk – a rovnou na odpovědi. Potom jsem se začala nutit k tomu, abych chodila víc ven a starala se o jiné věci. Prostě to byl boj se závislostí. U mne to trvalo krátce, také tu nejsem dlouho. Ale je nás tu hodně a dost těch, co tu opravdu sedí celé dny. Zajímaly mne jejich pohnutky a také by mne vlastně zajímalo to, zda si jsou té závislosti vědomi.
Tajná schůzka odpovědí je téma, které jde naprosto mimo mne. Nevím o ní. Kdybych věděla, tak asi bych to také nemohla nyní nijak řešit. Balím a chystám se přestěhovat. V šedesáti to není žádný med.
Držím pohromadě s Annas, ačkoliv ona má teď nějaké špatné období a domnívá se, že jsem se postavila proti ní. Opak je pravdou. Klidně budu držet i s Vámi (a ráda).
Proti setkání naprosto nic nemám. Jen prosím o menší odklad, abych zvládla „přerancovat“ svou domácnost a trochu se zaklimatizovat.
Na stopovačku bych šla klidně s Vámi (už to vidím – pevné boty, velká lupa, dlouhý plášť a budeme se tvářit strašně nenápadně ☺☺☺). To by byla aspoň smysluplná akce a myslím si, že i správná legrace.

anonym

Beru vas za slovo. Jeste ale musite pocitat s tim, ze premluvim Bolaka aby sel s nama . Tak si radsi vemte do batuzku kladivko, aby jste nas obcas prastila do hlavy , kdyz budeme obcas drbat doktora. 🙂
Ocko, vy uz jste pochopila oc me jde … ja se nenecham take nikym manipulovat a vymyvat mozek a jsem rada, ze vy to mate stejne tak.
P.S.
Vite co si myslim, ze Dr. vzdycky jde na nejaky sraz a je tam pak sam .. a povida si tam se sebou a pak nam napise o" srazu uzivatelu ". 🙂
Ja tu nedam pokoj, dokud se nedozvim, kdo na ten super tajny sraz jde, nebo byl. :) -iv-

anonym

Kladivko by se proneslo, to Vás radši budu „překecávat“. Tím taky dokážu pěkně lézt na nervy.
Mozek mi sedí v hlavě dost pevně. Není tak lehké mi nasadit brouka do hlavy, právě proto, že už i to se mi stalo.
Nikoho neposuzuju jenom podle toho, že se mi snaží vnutit o sobě nějakou představu. Snažím se nejdřív vzít v potaz i další souvislosti.
Pokud chcete něco rozebrat blíže, tak mi otevřete int. poštu. Žádost jsem Vám poslala. Jedu hlídat opět vnučku, tak budu nejspíše až zítra později odpoledne.

anonym

I se základním vzděláním se dá rozlišit nick a titul, což ostatní chápají s vědomou nadsázkou.

anonym

Ja to vim .. , ale uz mi prislo nekolik mailu , jestli jste ten Dr. doopravdy , nebo ne . Jestli mate nejaky titul. Tak to asi vsichni nepochopili.
Tak jsem jim napsala ze ne , ze jste mi to sam napsal. Ze zadny titul nemate. Tak jsem rada, ze to pisete i sam, ze se nezlobite. Diky. -iv-

annas

Ad Hlada:

Dne D se zúčastni jen Štípek, spolumajitel Odpovědí, byl tedy sám. Finančníci postrádali hlavního majitele firmy ASPA.

annas

V době, kdy proběhl Den D, platilo to, co jsem napsala. Navíc jsem pořad viděla. Štípek byl v TV sám, žádní dva mladící.

Takže jako obvykle, kdo píše dohady a neuvádí fakta?. Kdo oblbuje uživatele?

anonym

Zase blbneš lidi svými „zaručenými“ informacemi?
Vlastník je ASPA, a.s. (s majoritním podílem Ing. Stanislava Kvasničáka), Ing. Jan Štípek je ve firemní hierarchii veden jako produkt manager.
Stačí se přesvědčit na registru živnostenského podnikání, obchodním rejstříku a mateřském webu.
Méně dohadů a drbů, více faktů.

led

Pokiaľ ide o reláciu Deň D v tom má annas pravdu, reláciu som videla aj ja.
Informáciu ktorú uvádzaš tam povedali v predstavovaní, ale fyzicky tam bol pán Štípek sám.

anonym

Led, ale proč sem Annas zatahuje tyto věci, když jsem se na ně neptala? Je to diskuze úplně zcestná.

annas

To, že by lna Dni D Štípek sám:

Jan Štípek byl dalším z dlouhé řady podnikatelů, kteří svoji pozornost zaměřili na internet. Jeho komunitní web „odpovedi.cz“ umožňuje prostřednictvím sítě svých uživatelů zodpovědět jakoukoliv otázku. Česká verze serveru už běží a Jan Štípek plánoval její expanzi na Slovensko a Ukrajinu, k čemuž by se musela založit nová firma. V tu chvíli se do té doby nadějně vypadající jednání zlomilo. Investoři totiž zjistili, že by neměli podíl v již fungující firmě, v níž má navíc Jan Štípek jen částečný podíl. A když se vzápětí dověděli, že tato česká firma by fakturovala jejich nově založené některé služby, nazvali celý Janův nápad pokusem o tunel. Šance na dohodu v tu chvíli byla nulová, přesto padla ze strany Michaela Rostocka nabídka na 500 000 za 7,5 % ovšem v původní české firmě. Na tuto nabídku však Jan Štípek nepřistoupil a k dohodě tudíž nedošlo.

http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/102977183­98-den-d-iii-rada/310292320­260006-den-d/

Takže to, že uživatel napsal nesprávnou odpověď, to nevadí?

anonym

Annas, je nejspíš třeba rozlišovat, co bylo v odpovědi hladi podstatné a co ne. Nesprávná se ta jeho odpověď nestala tím, zda byl přítomen p. Štípek sám, nebo zda měl sebou společníka.
Šlo zde o smysl jeho vystoupení jako představitele Odpovědí.cz ve Dni D.
A tady to hlada trefil přesně: Žádal o investici do tohoto projektu.
Tvé postoje k tomu, co je a není správně, vycházejí ze vztahu k češtině. Ale v této situaci je nutno posoudit smysl události a její význam pro naši komunitu, nebo její obecné vyznění. Není vhodné tedy napsat, že uživatelova odpověď je nesprávná. To je o slovíčkaření a o zatahování nepodstatných věcí do tématu. Správné by od Tebe bylo uvést, že nešlo o dva mladé chlapce, ale pouze o p. Štípka osobně.
Upřímně vzato Den D sleduji a nerada bych uváděla, kolik který žadatel o investici při předvádění svého projektu měl pomocníků. Pro mne je důležité, jaký program nabízí investorům a co na to investoři řeknou.
Mohla bys občas projevit jistou dávku velkorysosti a nedělat z nepodstatných věcí problém?
To kvůli jednořádkové odpovědi hladi povedeme pětistránkovou diskuzi?
Díky za Tvé vyčerpávající informace. Já na tento díl „D“ nekoukala, tak alespoň mám představu, jak to vypadalo.

annas

Ocko, já uvedla v diskuzi informaci na pravou míru,, že „Dne D se zúčastni jen Štípek, spolumajitel Odpovědí, byl tedy sám. Finančníci postrádali hlavního majitele firmy ASPA.“

Nic víc, nic míň. Kdo rozvíjel diskuzi?

anonym

Annas, buď tak hodná a uklidni se. Ve své podstatě nebylo přece podstatné, zda se Dne D zúčastnil jeden člověk, 15 tisíc lidí a nebo nikdo. Bylo podstatné, proč se kdo přihlásil na Odpovědi.cz. Hodnotit správnost odpovědí jednotlivých odpovídajících nebylo vůbec Tvou věcí.
Proč jsi neodpověděla konkrétně Ty? Tvůj důvod by mne obzvlášť zajímal.

led

„Ve své podstatě nebylo přece podstatné, zda se Dne D zúčastnil jeden člověk, 15 tisíc lidí a nebo nikdo.“ to je síce pravda, ale nechápem prečo sa hádate pre ´hladovu´ nesprávnu odpoveď.
Môj názor na jeho odpoveď najdete vyššie v tejto diskusii.
Niekedy menej je viac. V logike, ak spočítavate pravda AND nepravda, čo vám výjde? (pravda=Deň D, nepravda=dvaja žiadatelia) A toto sa stalo s jeho odpovedi.

anonym

Nehádám a tvrdím, že jeho odpověď na mou otázku byla správná.
Použijte k tomu nadhled a tu zde zmíněnou logiku.
Potom se také laskavě podívejte, zda byly správné i ostatní odpovědi.

led

ak končím s argumentami ukážem na druhých. Nie je to práve to detské pieskovisko?
Hádka o kýblik?
V mojej práci, myslím že aj u mnohých je formulácia a poloha zdôraznenia dôležitá.
Použijem k tomu príklad („xx“ znamenajú zdoraznenie), skúste si tie slová prečítať nahlas a počúvajte sa, pochopíte ako to, že ´to isté´ nie je ´to isté´
Boli sme dvaja „Ja“ a On, čo visel na stene
Boli sme dvaja ja a „On“, čo visel na stene

anonym

Led, pokud argumentujete takto, není to diskuze k otázce, ale to, co už se tu nějaký čas děje – zoufalý pokus o něčí diskreditaci. V tom s nikým z Vás nepojedu. Opravdu zde chybí rázná ruka admina.

led

„zoufalý pokus o něčí diskreditaci“
V tomto s vami plne súhlasím, preto s tým prestaňte!
Howgh.(Skonči­la som)

anonym

Teď už chápu nemožnost domluvit se s Vámi. Vy jste Indiánka. Zajímavé zjištění v těchto podnebních končinách.
Led, ani v tom s Vámi nepojedu. Máte ještě stále pocit, že diskutujete ke zde položené otázce? Pokud tohle považujete za diskuzi, ráda bych věděla o čem.

led

anonym

Ocko, Den D si muzete dohledat na ivysilani ceske televize … Den D (6/13).
Alespon myslim…
A Hlada jako svedek vam nepomuze .. 🙂-
Ja jednou nabourala v dvougarazi zrcatko od auta meho syna a pojistovna nam to neuznala, ze jsme rodina ! 🙂
A Dr. domluvte prosim, at nepise o An., co zase blbne lidi. ( ja uz na nej vliv nemam, se mnou se rozvedl ) .. at se mirni ve vyrazech. Sr svoji inteligenci to snad nema zapotrebi. Jde po An. jako Orel na zradlo a pak holt ma do cineni i neco se mnou ( s Orlici ). 🙂
Diky.
Ja od nej dostala uz tolik zarucenych informaci, dohadu i drbu ( mam je schovane ) , ze by pred nim ty dvere na odpovedi asi uzamkli na 5 zapadu.
🙂 -iv-

anonym

iv, tak to trochu přibrzdíme, ju? Hlada není můj rodinný příslušník a my nejsme u soudu. Dr.Axl je nejspíš svéprávný a ani v případě, že by to tak nebylo, bych zcela určitě nebyla já tou, kdo by za něj měl nést odpovědnost. Ve výrazech by se nejspíš měli mírnit úplně všichni. Zvláště ti, kteří se zúčastnili tohoto chatu, který měl být původně diskusí. Dr.Axl není orel a Vy nejste orlice. Pokud budete mít spolu soudní spor, tak já o tom nemám potřebu ani vědět. Není můj a já si svých sporů už užila dost. Že stojíte za Annas, to je velmi chválihodné. Jenom při tom neztrácejte soudnost, abyste jí svým přístupem spíše neublížila. Pokud chcete něco probrat podrobně, zkusme to přes interní poštu.

anonym

Tak se omluvam za toho Hladu … ja myslela , ze rodinny prislusnik treba neni, ale " jen " pritel. 🙂 ( ale stejne si budu myslet svoje ) ..
Tak se omlouvam obema a trebas by jsem tady z toho mohla udelat opravdu seznamku. 🙂 ..

My k soudu jdeme vsichni .. cela nase parta : Ja , bolak , an … a vezmeme si pak i spolecnou celu. 🙂

  • iv-

A koncim tady tedy 🙂 dnes u TETO diskuze. :)
Diky. -iv-

anonym

To skutečně dosud nechápeš, že replika byla na to, kdo je majitelem?
V čem je odpověď „nesprávná“?, na otázku proč,
je uveden den D. Na další handrkování máš u Hlady vnitřní poštu, kterou s takovou oblibou žhavíš u všech ostatních.

annas

Nějak jsem nepochopila, zřejmě potřebuji všechno zopakovat znova …, Nejsem totiž génius, proto čtu odpověď na něco jiného, než o čem jsem se vyjádřila.

anonym

I Ty, Brute! Nechala jsem se unést, jen co je pravda. Máš pravdu, tohle do diskuze nepatří.
Moje ukecanost mne opět zradila.