Kulpix

Proč jste se sem zaregistrovali?

Ze zvědavosti, nebo abyste se na něco zeptali, nebo proč?

Nejlepší odpověď
Drap

A neměl bych? Dozvěděl jsem se zde spoustu nových věcí a možná jsem i někomu poradil

Další odpovědi
quentos

Podělit se o své zkušenosti a znalosti, někomu tím pomoci a na oplátku se něco dozvědět.

anonym

Já ze začátku pouze ze zvědavosti, ale nyní se snažím předávat své zkušenosti a na druhou stranu také mladé přesvědčit, že všechno za socialismu nebylo tak šptné, jak prezentují modří ptáci.Protože stále hodně mladých věří tomu, co jim do hlavy vtoukají modří ptáci a nechtějí vidět to, že se nám žilo za socialismu lépe než dnes (pokud porovnávám životní hodnoty, tak je přednější zdraví, kdy jsme nemuseli platil u doktora, přednější je barevná televize nebo laciný chleba, máslo, mléko nebo je lepší mít značkové oblečení místo laciné vody, elektřiny či dostupné práce v okruhu 5 km?)
Ale jak vidím, tohleto ti mladí asi nepochopí, protože jiné hodnoty jsou ve dvaceti a jiné hodnoty v padesáti letech.

xxx3

lahny: z toho by člověk nabyl dojmu, že jakmile uhodí padesátka, tak musí každý jedinec tesknit po skvělých časech za Husáka. Já samozřejmě chápu, že řada lidí může mít podobné dojmy, neřekl bych však, že se jedná o většinu (také tomu napovídají výsledky voleb).