uccello

Co vám chutná na kafi s kouřem?

Otázka pro kuřáky. Občas si všimnu, jak hodně kuřáků má takový zvláštní zvyk dávat si ke kafi cigáro nebo naopak. Jedno bez druhého už nezvládnou. Co vám tak na tom chutná? Nějak to nechápu…pít kafe, které nijak zvlášť dobře nechutná a ještě to zkur… smradlavým kouřem.:)

Nejlepší odpověď
gecco

Já piju kafe, který chutná dobře…
;-DD
A protože mi chutná i cigareta, umocním jí požitek z kafe.

Další odpovědi
marci1

Nejsem kuřák, ale kuřáci kouří cigaretu u kávy zřejmě proto, že mají tento „zážitek“ umocněný dvěma drogami najednou a pokud si uvaří kávu, automaticky si zapálí i cigaretu. Dělají to téměř všichni. 🙂

Funna

jak vysvětlit někomu, komu nechutná káva a hnusí se mu cigarety, co je na spojení těch dvou věcí lahodného…prostě to nikdy nepochopí… .-)

Doplňuji:
zjentek…
za prvé…nemám potřebu se se tebou líbat
za druhé…nikdo tě nenutí hledat si jako přítelkyni na líbání kuřačku
za třetí…může ti být víš kde, s kým já se líbám…to je problém jen mne a mého manžela – také kuřáka 😛
_____________­_______________
a co to je za podvné spojení „chutná nevědomost“?…to mluvíš o sobě?…sám nevíš, co nám na tom chutná a rozumuješ..v pos­lední době všichni psi co znám, umřeli na rakovinu a viděl jsi snad nějakého psa kouřit? (a nikdo jim ani nefoukal kouř pod čumák)…a znám lidi, co nekouřili a zemřeli mladí, a takové co kouří a žijí dlouhý život…takže v nevědomosti žiješ pouze ty, když si myslíš, že kouření je metla lidstva…jsou to potraviny a ovzduší, které jsme si otrávili…takže se to týká i tebe…

carpediem

Když jsem přestala kouřit, tak to bylo to nejtěžší, musela jsem se naučit vypít kafe bez cigára.

Piju ráno hořkého turka bez mléka, ten mi k cigaretě chutnal, bez cigarety mi to nechutnalo, tak jsem si ho první týden přislazovala. Dnes už piju hořkou kávu bez cigára, ale bylo to to nejtěžší na odvykání. Niikde jinde mi to cigáro tak moc nechybělo, jako u té kávičky:-)

Emefej

Denně to testuji už přes 40 let a stále jsem nepřišel na to, co ma na tom vlastně chutná.

Drap

Je to zcela jednoduché . Nikotin a kofein a ta pohoda u toho se ani nedá popsat.

mojitek

zjentek : ne každý kdo kouří má v hubě jak v polepšovně.,je to spíš otázka osobní hygieny.Jinak cigareta ke gentlemanovi prostě patří už odpradávna,a to,že pár let je "" moderní nekouřit"" neznamená že je na tom něco špatnýho. Na světě je plno špatných,mnohem horších neřestí,tak proč řešíš tohle? Nech si svůj názor,já taky necpu někomu že nekouří

zjentek

řek bych, že takovejm tvorům chutná nevědomost ..byť by měli školský iq tzv. vysoký
Funna: jenže vy „kafokouři“ máte lahodnejch více věcí ve spojení- třeba polibek ..to prostě někdo „jinej“ nikdy nepochopí
Doplňuji:
Funna k doplnění: vysvětlit někomu, komu to chutná, jaké je to bez toho ..to prostě nikdy nepochopí

zjentek

funna, poslyš, doplnil jsem v odpovědi prakticky jen tvoje slova, ale kuř si, že kvůli toho se ještě líbat nemusíme ..bez urážky a zcela otevřeně mi můžeš políbit prdel ..tam se ty vaše odéry nijak nebudou eklovat

Funna

jenže v tom se právě strašně moc pleteš…úplně něco jiného je ten smrad z úst po vykouření cigarety – ten smrdí i mě, když můj vyleze z kuřárny ve sklepě (doma nekouříme)…a něco jiného je chuť cigarety, když kouříš..to je prostě nebe a dudy…proto píšu, že to NEKUŘÁKOVI vysvětlit nejde…

zjentek

a jo tak, už chápu ..ty mluvíš o tom opojení z cigarety, které jsem z kouření nikdy necítil ..krom toho smradu z ústní žumpy a z oblečení ..a že už mám odkouřeno ..páč jenom debil mluví o něčem, čemu nerozumí. Víš Funna, vono záleží jak věci podáš a i s kouření pak lze udělat třeba šlechetnou záležitost a díru do světa ..ale vhodný je to řešit někde ve sklepě, když si se starým podáváte vajgla ..na poradně to může působit jako tzv. „zemanovo fópá“ ..víš jaký společensky hlásaný a veřejně uznávaný chování se tak označuje, né? Zkrátka není dobrý protěžovat nepřirozený věci na úkor přirozenejch, zvláště tam, kde maj přístup děti nedospělci ..jako já třeba. A teď si dej to kafe ..když jsi unesla ostrou kritiku od znejtka a došlo ti, že tvůj názor je prodýchanej chemickejma zplodinama, tak tě to nezabije

Funna

nějak jsme tvé „připomínky“ nepochopila…nevím, jestli si byl kuřák, ale podle toho, jak to zavrhuješ, mi to přišlo, že ne…protože pokud ano, tak bys nebyl tak nasraný na všechny, kteří kouří a měl jsi pro to aspoň trochu pochopení, protože jsi tím prošel…
nejsem debil, abych si zasmraďovala obytné místnosti kouřem, který hned tak nevyčichne, takže máme ve svém domě ve sklepě kuřárnu, no a co???…a vajgla si nepodáváme, máme každý svoji značku…
ty kecy o faux-pas jsem vůbec nepochopila…po­litiku nesleduju…
a co to je to přirozené?…vozit si zadek v autě, nebo chodit po vlasních…zavřít slepici do klece a chtít po denně ní vajíčka, nebo ji nechat běhat po zahradě…jíst vitamíny v pilulce, nebo si dát ovoce…umělě oplodňovat lisdké vajíško, nebo nechat přírodu ať sama rozhodně, který silný jedinec má provo na život…lidstvo dělá milióny nepřirozených věcí a nikoho to nes*re a ještě to považují za výdobytky civilizace…a to s těmi dětni a nedospělci jsi torochu přehnal…blbost rodičů, že tahají děcka tam, kde se může kouřit…což jsou dnes v postatě jen hospody…
a kafe si dám, protože to nepiju kvůli cigaretě, ale protože mám nízký tlak!!

mojitek

mluvíš z cesty,u tebe je co kuřák to opilec z putyky,to je fakt komický. Když už píšeš o tom co je přirozený a co není-už to že nosíme na sobě oblečení je nepřirozený. O dalších věcech ani nemluvě.Nechápu proč urážíš Funnu s nějakýma vajglama ve sklepě,jseš fakt hustej