lukas.lukas

CO udělat aby mi rychle narostli svaly ??

Cvičím každý den ráno kliky, dřepy (30 kliku) nevíte ? Svaly už trochu mám ale do prázdnin chci být nabouchaný.
Doplňuji:
Tak chemické věci jako jsou steroidy to by mě ani nenapadlo

Nejlepší odpověď
janesis

lepší je to pomalu a kvalitně než si je jen napíchnout nebo jinak nafouknout, protože sotva potom přestaneš cvičit tak budeš vypadat hnusně a kůže bude jen vyset a svaly spadnou tak rychle jako narostly:)))

Další odpovědi
quentos

svaly rychle nenarostou, to chce léta píle a dřiny. Do prázdnin to stihnete těžko.

BandiOl

Teoreticky je možné do tří měsíců změnit svůj vzhled. Chce to ale cvičební plán a také dbát na výživu. Nejlepší bude, když najdete do nejbližší posilovny a najdete si dobrého trenéra. Typ cvičení je závislé od typu Vaší postavy a Vaší momentální fyzické zdatnosti. To platí i o doplňcích stravy, někdo potřebuje vyšší poměr bílkovin, někdo více sacharidů.
V každém případě se vyhněte větším váhám, protože by jste získal pohybové zlozvyky, kterých se budete těžko zbavovat.
Samozřejmě předpokládám, že jste zdravotně v pořádku.

venkovan

Normálně zdravý (psychicky) holky oslníš víc slušností, ochotou a ohleduplností víc než nabouchanými svaly.
To co cvičíš je málo na to abysi dostal pořádné svaly. Je potřeba serii vhodných cviků které protahují a posilují postupně všechny svaly. Na vojně jsem byl s kulturistou (třetí v republice) a to co si jen tak zacvičil na protažení a zahřátí těla nás prakticky zabíjelo.
Dobrá je ale pořádná palice a štípat dříví. nauč se při tom pořádně dýchat a pracovat švihem. Uvidíš, že za měsíc budež mít na rukou dost tuhé svaly, když vydržíš tak 15 let, budeš mít fajn postavu.
A když přestaneš cvičit, tak se ti postava zbortí a je to horší než necvičení.

jendahun

Souhlasím s BandiOl,napsal to pěkně.
Nabouchaný – co tím myslíš?Rychle vypracovat svalstvo v krátkém čase,zvětšit objem, se dá jenom za použití anabolik,těžké dřiny v posilovně,tvrdé diety,těžkých závaží a dvoufázového tréninku pětkrát týdně.Na úkor šlach a vazů,které ti pak budou praskat,trhat se,dlouho a bolestivě léčit.Anabolika v tobě můžou vyvolat bujení rakoviny.Musel bys dodržovat přísný režim cvičení,jídla,spán­ku atd..,cvičební plán.Bez trenéra to těžko zvládneš.Na co to potřebuješ?Pěknou postavu docílíš i těmi klikami a dřepáním,musíš ale zvýšit příjem bílkovin ve stravě.Je to ale na delší dobu,za měsíc to určitě nedocílíš.Na druhé straně nemusíš mít strach,že by ti visela kůže,to je totální blbost,ta je elastická a přizpůsobí se.Svaly a šlachy se ti budou vyvíjet současně a rovnoměrně,tím pádem se vyhneš pozdějším úrazům.Cvičit máš pro ten pocit z pohybu,z toho,že si buduješ pěknou postavu,zdraví,sílu a zásobu energie – ne pro to,aby jsi oslňoval kočky na pláži.Jenom bokem k těm klikům: já dělám šedesát kliků za minutu v padesáti letech.
Měl jsem možnost sledovat sovětské vojáky na cvičišti.Přišli drobní a rachitičtí,po půl roku drezůry na cvičáku,měli všichni postavy jak gymnasté.Dostali pěkně tvrdou lekci,to bych nikomu nepřál,ale účel to splnilo.

geoorg

tady je celkem dobrý plán na posilování. http://capoei­ra.unas.cz/ca­poeira.php3?id=se­al

Zase záleží jestli chceš mít atletickou postavu, nebo jestli chceš vypadat jako Rambo 🙂

Ale do těchto prázdnin z tebe korba nebude…

MilenaS

Možná tak do příštích prázdnin se to stihnout dá, svaly nenarostou za týden ani za měsíc. Jen je prosím vás ničím chemickým neurychlujte, to nestojí za to!
PS myslíte, že svaly jsou to nejdůležitější?

Valky

To cvičíš dost málo, pokud nechceš chodit do posilovny, tak se hodně věnuj muscle cvikům… Najdi si je třeba na internetu, pokud je neznáš, důležité je správně dýchat!!!! Jinak Ti to jen škodí. A dávej si dny, kdy nebudeš cvičit, jelikož svalová hmota roste, když odpočíváš… Vlastně princip růstu svalů je to, že se Ti přetrhají svalová vlákna, a když se druhý den vzbudíš, bolí Tě třeba ruce, to proto, že se tam vytváří „nové spoje“ svalových vláken… zjednodušeně řečeno… A pokud neodpočíváš, tyto spoje Ti nikdy nenarostou ⇒ nikdy se Ti nezvětší objem svalové hmoty… já cvičím každý den, ale jeden den si dávám cviky jen na nohy, pak jen na ruce, pak jen na břicho, dejme tomu… A když nemůžu dlouho cvičit, dávám si vše najednou a pak den odpočinku… :)

Mimochodem, já teda upřímně, moc žen neznám, ale ty co znám, tak se všemi jsme se shodly na tom,že svalnatý chlap je docela nechutná záležitost.. Ještě k tomu si ohol břicho, a můžeš si vzít rovnou růžové tílko a vyrazit na lov chlapů…

Můj přítel jezdí na kole – takové ty sjezdy v lese… A věř nebo ne, tím se protáhne a naposiluje celé tělo.. má krásně přirozené svaly, žádnej „umělej“ rambo a to se ženám líbí! :)))

led

Cvičiť telo, cvičiť rozum.
Žiadny človek napchaný umelinami neoslní. (pardon, oslní tých, čo dajú len na obal)
Je jedno či muž alebo žena.
Krásni ľudia majú prirodzenú postavu a okrem krásneho obalu aj krásny vnútorný obsah.
Fyzická kondička prirodzene neuškodí, pretože, ako tak pozerám na zástavkach MHD je veľa mladých zadýchaných a unavených oneskorencov (to už tých pár metrov ani nevládzu utekať?)

anonym

Já bych začal tím, že bych zvedal pravidla českého pravopisu. A občas do nich nahlédl.

Pro Janesis: vyset?????

Polaskova44

No nevím jestli pár kliků po ránu není trochu málo. Jinak pokud vás zajímá nějaká ta sportovní výživa, tak já bych asi začala nějakým proteinem. Jestli můžu mít jeden tip, tak zkuste mrknout třeba na tuto stránku – https://www.cy­cology.cz/spor­tovni-vyziva-c751/ Taky jsem právě před časem začala s cvičením a protein byla jedna z prvních věcí, co jsem si koupila. Dávám si ho víceméně každý den do smoothie. :)