bolak

Co to má Klaus mladší za nemoc?

Doplňuji:
Dr.BAN:jo, tu genetickou, to má svalový nebo nervový, je to po nějakým úraze/nemoci nebo to má od narození? koukal jsem na pár odkazů ale ani na wikipedii se o tom nic nepíše…

Drap: no, a na to se právě ptám :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

zde se dozvíš
http://prozeny­.blesk.cz/cla­nek/pro-zeny-vip-rozhovory/127925/li­via-klausova-zakazali-mi-otehotnet.html

Další odpovědi
anonym

Pošetilost mocných.

Drap

To neni snad ani nemoc. Je to jistý defekt, který může být jednak vrozený, nebo po nějaké chorobě. Nejsme všichni stejní.
Doplňuji:
Pokud to potřebuješ vědět, budeš muset požádat Klause mladšího aby ti to sdělil. Všechny informace o zdravotním stavu každého jedince jsou důvěrné. Takže pouze on může dát souhlas ke zveřejnění. Osobně si myslím, že je to vrozená vada.

badisko

morybundus…:D

anonym

To bude 100% Klaustrofobie.

anonym

V současné době snad chřipajznu a žádné jiné nevím, možná myslíš tu genetickou ?