Martina S.

Co to je za navigaci?

Kamarádka si koupila Škodu Octavii RS r.v.2002 a má v tom navigaci a chtěla by ji zprovoznit. Co je to vůbec za druh navigace? Nikde není nic napsáno. Kde se to dá zjistit? A kde do toho sežene CDčko s mapou, nebo jak prostě na to? Já mám navigaci Tomtom už asi 5 let a tomuhle vůbec nerozumím.
Doplňuji:
Je zabudovaná, ale foto nevím kdy dodám protože to není moje auto. Auto je koupené v Německu, ale je to Škoda Octavia.

Nejlepší odpověď
iq

A je to navigace přenosná,nebo pevně zabudovaná? Dejte sem foto,takto se těžko radí

Další odpovědi
anonym

asi to bude Škoda Columbus (RNS 510), možná Škoda DX těžko říct ukažte alespoň fotku … ve srovnání s podstatně levnějším TOMTOMem jsou CANové navigace woksvagenu samozřejmě dost předražený krám 🙂 ale dobře zapadá do palubky

anonym

je to některá z těchto OEM navigací ? http://www.au­toradio-prodejce.cz/au­toradia/tovar­ni-oem-navigace/