luky.1986

Whitpool pracka AWO D 43139 chyba F14

Nez zavolam opravare, vite nekdo co znamena tato chyba? Filtr i obe hadice jsou ciste. Dost sem googlil, ale nic moc nenasel. Sviti dioda servis a navod me odkazal na ,,jak odstranit zavady`` ale tenhle krok sem v manualu nikde nenasel (asi jsem zbytek ztratil pri stehovani) Akorat sem nekde na foru cetl, ze druhy den pani pracka opet nabehla..

Odpovědi
Emefej

Error F14 – chyba při načítání dat. Možné řešení viz zdroj.

Zdroj: http://applian­ceassistant.com/Washer-Repair/Duet/Duet-Washer-Error-Codes.php