Zlatý

Co to je fotonová šťáva a jak se získá ?

Jak se získá fotonová šťáva.
Doplňuji:
Asi se Vám také nepodařilo něco zjistit.
Další důkaz, jaké blbosti dokáží lidé zplodit.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mosoji,věřím,že Vy to víte a teď se zrovna dobře bavíte.

Já osobně,ač jsem na takové věci úplně antitalent,tak myslím,že by to mohlo mít něco společného s těmi světélkujícími nápoji na diskotéce,tzn,že by se mohlo jednat o nějaký proces fotosyntézi,respektive fotolýzu vody.....no asi jsem úplně mimo mísu....tak čekám,co to je???,

Další odpovědi:

Zlatý

Hledala jsem na několika odkazech, ale vždy to byly jen recepty s fotonovou šťávou. Nikde žádné vysvětlení. Snažila jsem se, ale bohužel... :-(

Zlatý

Vysvětlení Kropítky se zdá uspokojivé, ale nechápu, že se fotonová šťáva přidává do jídla jako jedna z ingrediencí.

Stříbrný

Fotony jsou snad částice světla, těžko by se z toho dalo něco vyrobit k jídlu.Zkusil jsem se zeptat na Goglu nic neví dostal jsem odkaz na vaší otázku.

Diskuze k otázce

Zlatý

mosoj

kropitko : Opravdu nevím co se tím myslí.
Představovat si mohu ledacos, ale jak je to myšleno v těch receptech nevím.

Zlatý

kropitko

Nevím co myslí v receptech a ani nevím jestli to souvisí nějak s tím co jsem napsala. Jen si matně pamatuji ze školy,že ve vodě dochází k nějaké reakci při fotolýze,kdy ta voda ve tmě světélkuje....Ale je to už dost dlouho a asi jsem hodně chyběla...a s fyzikou jsem nikdy kámoška nebyla. Jen jak jste to napsal,tak mě napadlo tohle. Ale je to pro mě španělská vesnice,tak se omlouvám....Přiznám se,že ani nemám čas to hledat,mažu ven(sice prší,ale jen málo) pa a omlouvám se...

Zlatý

mosoj

Souhlas. V létě má být člověk venku.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.