Rootfelen

Co to free festival?

Znamená to vstup zdarma, ale i možnost donést vlastní jídlo / pití, žádný plot apod.?

Odpovědi
n3ro

Ano, žádný plot.

led

Ano, žádný plot.

festival s voľným vstupom – zdarma
"Free festivaly jsou praktické ukázky toho, jaká společnost může být po celou dobu: miniaturní utopie radosti a komunální zvyšování povědomí po několik dní ze šedého bahna všední, inhibované, paranoidní a represivní každodenní existence … " Anonym leták z roku 1980

led

informáciu o free festivaloch si nájdete v anglickej verzii wikipédie