Kulpix

Co nejčastěji ráno snídáte?

Já snídám chleba s něčím, čaj nebo cereálie s mlékem.

Co snídáte?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nejlepší odpověď
da ny

jiné ...

jiné …

„Pokaždé něco jiného. Pravidelně však čaj“, mám to také tak ;)
Má snídaně je celkem vydatná, netýrám po noci vyhladovělé tělo cereáliemi nebo jogurtemči mlékem.

Další odpovědi
anonym

chleba s něčím

Poslední dobou každé ráno jím chleba s máslem a na zahrádce vypěstovanými rajčátky. Pochoutka!

Zrovna jsem dojedl dva krajíce s máslem a opět s rajčaty. 🙂

brillant

ham & eggs ( hemenex), párek...

Když to jde, tak něco na lžíci popř. na vidličku. Když to nejde, tak se spokojím s namazaným pečivem.

Front

ham & eggs ( hemenex), párek...

dubraro

chleba s něčím

Tak půl na půl – někdy chleba s něčím a někdy instantní vločky s mlékem. Ale nejlepší je ke snídani polévka.

yuko

chleba s něčím

Rokio

jiné ...

Jogurt. Buďto jahodový nebo vanilkový.

Adam2

jiné ...

joghurt

jirka F

jiné ...

Jogurt s rohlíkem

anonym

chleba s něčím

V týdnu chleba s máslem, čaj, v sobotu rohlíky z mrazáku (tento režim nám zlikvidoval prodejnu Jednoty, takže se musí kupovat vše do mrazáku, za komunistů v sobotu z krámu čerstvé), v neděli to co manželka v sobotu upeče ( koláče, buchtu apod).
A k pití stále čaj.

Lgee

jiné ...

anonym

chleba s něčím

Bezlepkový chleba s lněnou vlákninou a k tomu 62,5g Lučiny.

LUČINA je chutná a patří na každý bohatý stůl. Jako ostatní mléčné potraviny je dobře stravitelná. Kromě jiného obsahuje cenné bílkoviny, energii a vápník, jehož jediným zdrojem v potravě jsou mléčné výrobky. Bez dostatku vápníku hrozí osteoporóza a žádný jiný adekvátní zdroj vápníku při dodržování běžných zásad zdravé výživy není. Soli má jenom tolik, aby vám chutnala. Rovněž obsahuje živočišné tuky, podobně jako máslo. Mléčný tuk zatěžuje trávení dokonce podstatně méně, než tuky rostlinné, které však také během dne ve stravě potřebujeme.
Lučina vám také dodává energii, a to v optimální míře. Není to energetická bomba, a je vhodná i při sportu a pohybu – nezatěžuje totiž náš organismus složitým trávením.

anonym

jiné ...

když mám ranní směnu, tak nic. když mám ráno čas, tak cokoliv na co mám chuť. klidně si dám v sedm hodin to co jiní mívají k obědu. maso, přílohy, knedlíky

chali

ham & eggs ( hemenex), párek...

jessieKKI

křupky/cereálie s mlékem

pucipuci

nic/ kafe a cigaretu

Na ranní vstávám po půl čtvrté, zkuste tak brzy snídat…Mezi jiným je to i zbytečné, protože dostanu hlad zhruba ve stejnou hodinu, ať snídám nebo ne. Tedy když jsem ještě snídaval a do práce chodil (vstával) jako normální lidé.

Robinek0007

chleba s něčím

Linete

jiné ...

Jáhlovou kaši s banánem, medem a skořicí.

quentos

jiné ...

Jak kdy.
Někdy jenom kafe (obyčejně v pracovní dny, „dosnídám“ se pak o dvě hodiny později při první větší pauze v práci), někdy jenom něco sladkého (třeba buchtu), jindy chleba s něčím; když nikam nejdu, tak třeba topinky s česnekem… možností je spousta

rujet

chleba s něčím

Drap

jiné ...

Pokaždé něco jiného. Pravidelně však čaj

lota

jiné ...

Pokaždé něco jiného, ale poslední dobou je to hlavně jogurt + ovoce, takové trochu smoothie (recept tady: http://www.pro­detox.cz/recep­ty-na-snidanove-smoothies/ . Tak jsem teď in.:-)

jerkam

jiné ...

Pravidelně víno a kaviár.

markua

křupky/cereálie s mlékem

Alesh78

nic/ kafe a cigaretu

Norei

ham & eggs ( hemenex), párek...

Peču si žitný kváskový chléb z celozrnné mouky a k tomu momentálně rajčata ze zahrádky. Když vstávám později, tak si dám k snídani zeleninovou pollévku ze včerejška a k tomu toust z žitného chleba.

postcd

jiné ...

obvykle pár kousků ovoce, samotné mi přijde nejlepší a nebo jáhly, pohanka na sladko s různými přísadami

KatkatkaW

nic/ kafe a cigaretu

RominaMaoMao

nic/ kafe a cigaretu

ina

nic/ kafe a cigaretu

lenkasvob

ham & eggs ( hemenex), párek...

ham & eggs ( hemenex), párek…
Snídat se nemá, jen kus ovoce, např. papriky. Odjakživa jsou zvířata ráno hladem a nadlábnou se až kolem oběda, až si něco uloví. Snídat ráno je nepřirozené. Mimoto každý člověk má v játrech zásobu energie (glykogenu) na 3 dny, takže se nic nestane.
Takové ty názory, jako že se má ráno jíst a že to podporuje hubnutí, jsou naprosté nesmysly, které jsou motivovány snahou zavděčit se tlustým lidem a psát jim to, co chcou slyšet, aby si zaplatili kurs hubnutí. Na kurzu jim vysvětlí, že musejí méně žrát. Tím, že tlusťoch má nad sebou někoho, kdo ho hlídá, skutečně zhubne. Není to žádnou zázračnou dietou.

hanny 2

jiné ...

Snídám miso polévku – http://www.ji­mejinak.cz/tra­dicni-miso-polevka-s-wakame/

Přidávám do ní nějakou obilovinu,kterou mám zrovna uvařenou (rýži,bulgur,jáhly apod.),pražená semínka – dýňová,sluneč­nicová,sezamo­vá …a zelené bylinky.
Naučila jsem se snídat tuto polévku před půl rokem a moc mi chutná.

Klasická miso polévka je ten nejlepší start, který můžete pro sebe po ránu udělat. Čerstvě připravená polévka vám dodá hned po ránu potřebnou dávku energie, vitamínů a minerálů, trávicích enzymů a doslova “nakopne” váš metabolismus.
(viz text pod obrázkem)

SADLIK

chleba s něčím

tobby

bílé pečivo s něčím

ppíno

jiné ...

..před pár lety jsem snídal ještě OBĚD 🙂..teď cca 3 roky už snídám jako první rybí tuk, mulťák, potom 20 min.ještě počkám no a když zjistím, že mám ještě hlad, tak 400gr.vánočku k snídani zbožňuju 🙂

neli13

křupky/cereálie s mlékem

EMgi

jiné ...

CR chess2017

křupky/cereálie s mlékem

Sisina1

jiné ...

Já snídám zdravé snídaně – už hotové, kupuji si tady https://www.bio-detox.cz/cz-kategorie_446235-0-zdrave-snidane.html a nejvíce mi chutná jahodová https://www.bio-detox.cz/cz-detail-962426-chiashake-sport-jahoda-500g.html

VeRe1983

nic/ kafe a cigaretu

Chrochta

nic/ kafe a cigaretu

VIO

nic/ kafe a cigaretu

Pajena

jiné ...

Arne1

ham & eggs ( hemenex), párek...

KBs

jiné ...

martin03

jiné ...

Zelený čaj, bílý jogurt, kukuřičné lupínky s medem a ořechy, jablečná šťáva.

Dejvtyson

nic/ kafe a cigaretu

Sikar

Jsem Hater!

nic/ kafe a cigaretu

Matiselis

nic/ kafe a cigaretu

marcelus

křupky/cereálie s mlékem

Snídaně by měla být vydatná, ale asi ne zrovna taková ta anglická nebo americká. Müsli, to je sázka na jistotu. A že chutná jenom dětem? U nás to rozhodně neplatí. Důležité je kupovat kvalitní müsli, ony se totiž jednotlivé produkty můžou dost výrazně lišit.
https://www.stih­lonozka.cz/mus­li/

Kulpix

Snad se mi tu nebudete hádat!?!? 😉

dudu

Lahny nemohu nepřipomenout, že prodejnu u vás zlikvidoval minulý, Tebou stále vzpomínaný režim. Byl to přece on kdo zkolaboval a vyklidil pozice.
A pokud by zůstal, dnes bychom u nás s určitostí měli prodejny čínsky nazývané „nahyhaky“.

annas

Ad dudu,

když čtu vaši reakci, uvědomuji si, že jsem dala omylem lahnymu bod ze stejného důvodu, z něhož jste vy bod nedal.

anonym

… a sakra! Co teď? Palec pro Lahny byl omylem, tak nejlepší způsob je, najít nějakou chybu v jeho příspěvku a smazat jej!

anonym

Máš pravdu, měli to udělat jako v Číně, studenty převálcovat tankama…Masakr na náměstí Nebeského klidu…,to by byla ale voda na mlýn odpůrců komunistů, co?
A u nás v Jednotě nahe haky nebyly, sice nebylo všechno, ale základní potraviny ano..chleba, pečivo, mléko mouka, kvasnice , cukr atd.
Nyní pro všechno musíme do 5 km vzdáleného města a tak se nakupuje ve velkém a dává se to do mražáku.
Jenže to je asi špatně, protože modří ptáci ( včetně tebe) pak řvouvou, že se máme dobře když mají v supermarketech lidi plné košíky.A le že jedeme nakupovat jednou za 14 dní to už nikdo nevidí.
Dříve na kole do krámu ZADARMO, dnes nás stojí nákup benzín+amorti­zace auta.

dudu

Lahny nevím co na to říci, asi je to jen a jen o lidech. Jedni sedí a remcají, jiní vstanou a jsou aktivní. Máme chalupu v malé vesnic nedaleko Tišnova kde trvale žije 360 obyvatel. Bývalou prodejnu Jednoty dnes provozuje COOP, je zde otevřeno šest dnů v týdnu, nedávno ji družstvo zrekonstruovalo na samoobsluhu a od nového roku zde lze platit i dotykovou platební kartou. A jde to!!!

anonym

Lahny, i když u nás je prodejna, kupuji rohlíky do zásoby a dávám je do mrazáku. Podle mne jsou lepší než ty čerstvé – gumové!