Stříbrný

Co si myslíte o tvrzení, že žádný papír nelze přeložit víc než sedmkrát?

Doplňuji:
česílko: Taky jsem si zabořila a složila jsem ubrousek 8krát. Ráda bych byla provedla pokus s hedvábným papírem, ale zrovna žádnej poruce nemám :)

Takže podle mne je to taky mýtus, resp. výrok, kterému chybí správná specifikace o rozměrech toho papíru.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná

bořičům mýtů se to podařilo překročit, ale už nevím kolikrát.
Doplňuji:
mythbusters a ten papír http://www.youtube.com/…

Další odpovědi:

Zlatý

2^7=128, takže po sedmém složení máš před sebou docela slušnou bichli.

Zlatý

Zkusil jsem přeložit arch papíru A4 a šlo to jen šestkrát,takže na tom něco bude. Bolak,ten vynález jako je hajzlpapír, před použitím překládáš více jak sedmkrát?Bacha na prsty!

Zlatý

Myslím že člověk který tohle tvrdí nebude zrovna dvakrát voňavej, když nikdy neměl v ruce takovej zásadní vynález jako je hajzlpapír.

Pokročilý

Myslím si, že je to naprostá blbost...při vyvinutí dostatečné síly to půjde v závislosti na pevnosti papíru mnohem víckrát. To že člověk nemá v prstech žádnou sílu a jeho ohyby jsou zcela nepřesné vůbec nic neznamená.
Doplňuji:
Jinak plát novin - 8x

Zlatý

Platí obecně známé: Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

barbakan: nepřekládám ho pokaždý když jdu pokládat kabel joudo, jen sem chtěl naznačit že hajzlpapír je dost tenkej, nehledě na to že když ho úplně celej rozvineš, tak se prodávaj role který maj třeba i 150m a to už určitě na dýlku 7x přeložíš....

manon: fakt? :) co dělat jo? a to sem původně chtěl napsat jen to, že "člověk kterej tohle tvrdí bude cejtit po extrementech" ... to bys už asi nepobrala vůbec :)

Stříbrný

manon

Ještěže jsi to dostatečně rozvedl, že jsem alespoň odhadla, jak to myslíš :)

Stříbrný

manon

Tak jsem se právě dozvěděla, že už se tady něco podobného řešilo, tak přikládám: http://www.odpovedi.cz/…

Stříbrný

manon

Už s odpovědí bolaka jsem měla co dělat (nakonec jsem se přiklonila k tomu, že toaletní papír připomněl jako něco, co by šlo složit víckrát), ovšem Děda Louda ho ještě trumfnul, tomu už nerozumím vůbec :)

Stříbrný

manon

bolak: Nemyslí se, že papír přeložíš maximálně sedmkrát za život :)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.