HelloKiwi

Co si myslíte o tom že Robert Sedláček přišel na předávání státních vyznamenání v mikině ?

Máme to za DŮ a já nevím co si o o tom mám myslet.

Nejlepší odpověď
pas

Jako projev buranství je to ukázkové.

Další odpovědi
dnb

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-baziruje-na-slavnostech-plesech-apod-na-spolecenskem-obleku

arygnoc

porovnajte to napr. s tým, ako by ste vy prišli na hrad na pozvanie prezidenta – i bez odovzdávania metálov.
obliekli by ste sa ako na futbal?
dali by ste si pred tým česnačku?
umyli by ste sa?

proste to porovnajte s normálnym myslením človeka, ktorý už počul slovo etiketa.

;-Q

Drap

Myslím si o tom jen to, že Robert Sedláček zřejmě neumí dobře číst/ na pozvánce bylo uveden společenská oděv/. A kromě toho má zřejmě nedostatky v základním vychování. Každý normálůní člověk ví, že na takovéto akce je společenský oděv nutný. Pokud se mu něco nelíbilo, nebo chtěl protestovat, neměl tam chodit vůbec.

gecco

…„já nevím co si o o tom mám myslet“…
Tak tím jsi mne pobavil…
;-D
Přečti si o dané události několik článků (a třeba si dělej poznámky) a snaž se pochopit, proč ti, kteří se vyjadřovali, se vyjadřovali právě tak.
A pak se třeba k některému z oněch názorů přikloň (pokud pořád nevymyslíš nějaký vlastní).
___
Jen něco opsat je ti k ničemu – pokud je dotaz „co si myslíte?“, musíš vědět – proč si to myslíš, jaké důvody tě k tomu vedou…
😉

da ny

Zde: http://www.li­dovky.cz/chtel-jsem-predavani-cen-trosku-znesvetit-vysvetlil-sedlacek-prichod-v-mikine-19c-/zpravy-domov.aspx?c=A141030­_094059_ln_do­mov_spa

putující

Namyšlený blbec. Pokud to vyznamenání nechtěl, měl dost času, aby dal hradu najevo, že nepřijde. Přijít v mikině neměli ho tam vůbec pustit.

ivzez

Nevíš-li, co si o tom máš myslet, klidně to napiš.
Nemá smysl přebírat názory, s kterými se neztotožňuješ.

Na příklad mně je úplně jedno, v jakém oblečení tam kdo šel.
Což ale neznamená, že bych tam šla v mikině …

Cohen

Podle meho je to z hlediska etikety nepřípustné .. ale v pripade prezidenta a jeho takzvaneho nadrzovani je to v poradku .. ( ti co nerozumi – pokud pan prezident rekne ze je to ok nebo minimalne neutralni je to ok)

MonkeyKing

Typický Čech

marci1

Přečti si o tom články na netu. My jsme již své názory sdělovali ☹
: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-baziruje-na-slavnostech-plesech-apod-na-spolecenskem-obleku
Doplňuji:
Omlouvám se za stejný odkaz, přehlédla jsem odpověď „dnb“. ☹