Avatar uživatele
HelloKiwi

Co si myslíte o tom že Robert Sedláček přišel na předávání státních vyznamenání v mikině ?

Máme to za DŮ a já nevím co si o o tom mám myslet.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3475 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pas

Jako projev buranství je to ukázkové.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dnb

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-baziruje-na-slavnostech-plesech-apod-na-spolecenskem-obleku

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

porovnajte to napr. s tým, ako by ste vy prišli na hrad na pozvanie prezidenta – i bez odovzdávania metálov.
obliekli by ste sa ako na futbal?
dali by ste si pred tým česnačku?
umyli by ste sa?

proste to porovnajte s normálnym myslením človeka, ktorý už počul slovo etiketa.

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Myslím si o tom jen to, že Robert Sedláček zřejmě neumí dobře číst/ na pozvánce bylo uveden společenská oděv/. A kromě toho má zřejmě nedostatky v základním vychování. Každý normálůní člověk ví, že na takovéto akce je společenský oděv nutný. Pokud se mu něco nelíbilo, nebo chtěl protestovat, neměl tam chodit vůbec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

…„já nevím co si o o tom mám myslet“…
Tak tím jsi mne pobavil…
;-D
Přečti si o dané události několik článků (a třeba si dělej poznámky) a snaž se pochopit, proč ti, kteří se vyjadřovali, se vyjadřovali právě tak.
A pak se třeba k některému z oněch názorů přikloň (pokud pořád nevymyslíš nějaký vlastní).
___
Jen něco opsat je ti k ničemu – pokud je dotaz „co si myslíte?“, musíš vědět – proč si to myslíš, jaké důvody tě k tomu vedou…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Zde: http://www.li­dovky.cz/chtel-jsem-predavani-cen-trosku-znesvetit-vysvetlil-sedlacek-prichod-v-mikine-19c-/zpravy-domov.aspx?c=A141030­_094059_ln_do­mov_spa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
putující

Namyšlený blbec. Pokud to vyznamenání nechtěl, měl dost času, aby dal hradu najevo, že nepřijde. Přijít v mikině neměli ho tam vůbec pustit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nevíš-li, co si o tom máš myslet, klidně to napiš.
Nemá smysl přebírat názory, s kterými se neztotožňuješ.

Na příklad mně je úplně jedno, v jakém oblečení tam kdo šel.
Což ale neznamená, že bych tam šla v mikině …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cohen

Podle meho je to z hlediska etikety nepřípustné .. ale v pripade prezidenta a jeho takzvaneho nadrzovani je to v poradku .. ( ti co nerozumi – pokud pan prezident rekne ze je to ok nebo minimalne neutralni je to ok)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MonkeyKing

Typický Čech

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Přečti si o tom články na netu. My jsme již své názory sdělovali ☹
: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-baziruje-na-slavnostech-plesech-apod-na-spolecenskem-obleku
Doplňuji:
Omlouvám se za stejný odkaz, přehlédla jsem odpověď „dnb“. ☹

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek