Avatar uživatele
Drap

Co si o tom mám myslet ?

Dostal jsem mail, a nevím, co si o tom mím myslet. Co je nepravdivé ?
http://letecka­posta.cz/394354587
Doplňuji:
Asi jsem chybně formuloval otázku, chtěl jsem spíše znát názor na věci uvedené panem Lasicou. Myslíte že jsou pravdivé ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, fablen, briketka10 před 4460 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zl@tk@

Co si o tom chceš myslet? Je to osobní vyjádření předního slovenského herce p. Lasici k osobě V. Havla.
Doplňuji:
Tak jsem prověřila databázi Hoaxu a není tam. Tak to hoax nebude. A myslím, že není důvod nevěřit, že to p. Lasica skutečne napsal. A taky proč ne, že?! Vždyť je to pravda, že?!

Upravil/a: zl@tk@

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

taky jsem ho dostala, mám ještě jinej vyjádření herce Landy..
Doplňuji:
Je to pravda a souhlasím s ním, všechny ty haly i tady v Pardubicích jsou prázdné, okna vytlučená, vypadá to hrozně po celé republice, střechy jen pomlácené plechy, nejen ty fabriky, ale hrady, zámky, kostely asi tomu moc nerozumím schvalovaly se zákony co se vše vracelo v restituci taky v tom byl pěkný bordel.. po 89 jsem viděla jak to šlo všechno do kopru, naši velkoprodejnu na Petřinách prodali v privatizaci a to jsem byla v potravinářství od 16 po brigádách, pak škola a prdlačka, Grafickou jsem nedodělala, ekonomku při zaměstnání, všechno šlo, teď je to tak jak píše a proč ??

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Četla jsem podobný meil o tom, jaký to byl notorický alkoholik kolikrát zpitý na maděru, jaké s ním paní Olga měla trápení,a že zaprodal republiku při sametové revoluci, když se dohodli v Moskvě, že oni nám povolí Sametovou revoluci oproti jeho slibu, že u koryt dál zůstanou ti, co tam jsou, atd. Teď už se mi nechce ten meil hledat, jestli ho najdu, tak ho sem dám. Audienci jsem viděla v divadle s p. Landovským a vůbec jsem nepochopila, o čem ta hra je. Takže jako dramatika ho neuznávám. Každopádně ty ovace kolem jeho smrti velmi zveličují jeho přínos naší republice, v roli prezidenta byl jen kašpárek, on to kdysi sám přiznal, že mu vadí, že nemůže mluvit, jak by chtěl a že musí poslouchat své rádce, tehdy i p. Špačka, kteří mu říkají, co může a nemůže říkat na veřejnosti. Jeho úmrtí je nafouknutá bublina, byl to jen symbol Sametové revoluce, nic víc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

zajímavé, nicméně jako hoax ten dopis uvedený není…takže pravda (?)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Je to podvrh. Ide o zneužitie Lasicovho mena.
Je písaný sôsobom veľmi vzdialeným od spôsobu Lasicovho vyjadrovania. Nemyslím tým javiskovo naučené vyjadrovanie, ale neoficiálne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek