hanulka11

Co si o tomto myslíte?

http://www.no­vinky.cz/krimi/268447-chlapec-z-breclavi-si-utok-romu-vymyslel-zranil-se-sam.html

já bych mu dala léčbu a vyšetřování zaplatit

Nejlepší odpověď
briketka10

dnes se rodiče o děti nezajímají, tak za ty pády můžou kolikrát kamarádi oni mu třeba řekli " hele máma ta tě seřeže sveď to na cikány " a nikdo nemohl tušit, že se z toho vyklube takový malér národního kalibru..
teď, když se stane podobný úraz, tak se těžko dotyčnému uvěří zda si ho opět nevymyslel..
Doplňuji:
a když se na něj dívám něco divného tomu klukovi kouká z očí všimněte si..

Další odpovědi
Sůwa

Pokud se nejedná o chorobnou lhavost, na vině jsou zpravidla rodiče, kteří děti nepřiměřeně trestají a tak je pro ně lhaní aspoň nadějí, že se trestu vyhnou. Já bych to dítě celkem chápala, ale samozřejmě potrestán být musí. Hlavně by si rodiče měli uvědomit, že by měli něco změnit na sobě. Podobné situace bývají i v manželství.

arygnoc

zhrniem jednoducho: blbeček.

a dodám:
aký otec, taký syn, aká matka, taká Katka.

Takže chyba bude asi aj v rodine.
Len škoda, že takých je mnoho, všakáno.

Podobné hystérie v USA v minulom storočí stálo pár černochov život, pred pár storočiami bolo pre podobné výmysly upálených nemalo „čarodejníc“.

čo dodať?

Drap

Já taky a k tomu ještě vysokou pokutu. Vzhledem k jeho věku bych mu ještě nařídil do doby než ukončí studia veřejně prospěšné práce přes všechny prázdniny. Třeba by si zapamatoval, že lhát se nemá.

anonym

Každá pravda vystoupí jednoho dne na zemský povrch. Myslím si, že chlapec bude za svou lež potrestaný až dost. Vážně bych nechtěla být na jeho místě. Měl si předem uvědomit, že svoji lží vyvolá mezi lidmi další vlnu nenávisti a vyšle je do ulic. A třeba je mu všechno jedno.

Damiana

Je to obyčejný hajzlík (a snad i dealer drog) – klasický případ, kdy se blbá výmluva zvrtla v něco, s čím jeho náctiletý a nezkušený mozek ještě nepočítal. Vymyslel si historku a už se to s ním táhlo. Couvnout jen tak nemohl. Ale je to tedy nátura, umět tak přesvědčivě lhát i při bolestech, jaké musel mít!
Jedno je jisté. Cikáni budou bohužel teď díky tomu „na koni“.

led

Myslím hlavne na veľkú nezodpovednosť médií. Veď „pravdivo“ zverejňujú každú informáciu, ale používajú pri tom aj princíp overenia a prezumciu neviny? Veď platilo, možno ešte stále platí, že počas vyšetrovania nemožno zverejňovať nepotvrdené informácie?
Základná otázka:
Kto tym získal, komu to prospelo? Médiám, zvýšené zisky. Politické body „zástancom právnej spoločnosti“. Pýtam sa nielen zodpovedných, koľko ľudí na takto vzniknutú hystériu doplatilo?

MK44

Na jeho místě bych se teď zajímal o to, jak dalece jsou v Břeclavi průchozí kanály.

mojitek

je to idiot,jenže na to doplatí zas jen a jen jeho máma… Měl by dostat pořádně do huby-ale teď už doopravdy.

holt neměl co na práci

bolak

Panejo, a já mu chtěl poslat ledvinu :(
Sice teda jenom takovouhle >>> http://www.bu­volskateshop.cz/i­mages/product/3001_led­vinka-dakine-girls-classic-hip-pack_4952.jpg , jako dárek k brzkému uzdravení, ale jestli je to takhle… TY TY TY!! chlapče z břeclavi!

I když jestli se mu to stalo vnoci, tak voni tak jako ve tmě splývaj, tak je možný že to prostě jenom vydedukoval jo…

No nic, třeba bude nakonec ještě slavnej a oblíbenej, já myslim že si ho nejspíš Šíp nebo Kraus pozvou do tý svojí šou a trhne na tom nějakou tu kačku do foroty.

briketka10: co to je? co mu tam kouká? není to goauld?
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=bGVXq4E­2LNQ#t=71s

quentos

Mě napadlo něco podobného, jako to už někdo vyjádřil pod článkem v diskuzi – že za ním přišli ti cikáni znovu, tentokrát do nemocnice, pohrozili a nařídili, aby řek, že si to s těma cikánama všechno vymyslel a že si to udělal sám…

Sob

Udělal prostě blbost. Ale upřímně...... znáte nějaké děcko, které nikdy nezalhalo? Já osobně ne. Akorát že jejich lži se nerozmazávaly v televizi. Je to prostě patnáctiletý puberťák, který dostal strach, něco si vymyslel a už nedomyslel co může následovat..... A vzhledem k tomu, že naše média jsou lačná po takových zprávách, tak to bylo v televizi každý den, aby bylo o čem vysílat.
A teď zase probíhá „hon na čarodejnice“.
Už se omluvili, tak proč se v tom pořád rýpat.
A jak může někdo napsat, že by mu dal léčbu zaplatit… co je to za kravinu. To by si měl léčbu platit každý, kdo si úraz způsobí vlastní vinou??? Třeba že špatně šlápne, upadne…atd. .......neumíš pořádně chodit, tak plať!!!!
A názor „Měl by dostat pořádně do huby-ale teď už doopravdy“, nevím jestli stojí za komentář. Zřejmě pisatel nemá vlastní děti, protože tohle by rodič nikdy nemohl napsat.

briketka10

a jak se zachoval Michal David ? byl docela vytočenej i když ho trochu chápal, že to udělal z mladické nerozvážnosti, ale jasně, že ty peníze z koncertu musí dát dětem do nemocnice a ne tomu spratkovi !!

bolak

Panejo, a já mu chtěl poslat ledvinu :(
Sice teda jenom takovouhle >>> http://www.bu­volskateshop.cz/i­mages/product/3001_led­vinka-dakine-girls-classic-hip-pack_4952.jpg , jako dárek k brzkému uzdravení, ale jestli je to takhle… TY TY TY!! chlapče z břeclavi!

I když jestli se mu to stalo vnoci, tak voni tak jako ve tmě splývaj, tak je možný že to prostě jenom vydedukoval jo…

No nic, třeba bude nakonec ještě slavnej a oblíbenej, já myslim že si ho nejspíš Šíp nebo Kraus pozvou do tý svojí šou a trhne na tom nějakou tu kačku do foroty.

briketka10: co to je? co mu tam kouká? není to goauld?

briketka10

co je to goauld ?? překladač mi nic nenabídl :(

bolak

nevidělas ani jeden díl hvězdný brány? tak to máš holka co dohánět > http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Goa'uld

briketka10

no jó taks mi to moh líp zkopírovat ty jeden, jak to mám tušit ??