Luky4

Co si myslíte o ochlupení na mužském těle?

Ahoj, mám tu otázku spíše pro mladé slečny, co si myslíte o ochlupení na mužském těle? Ať už na genitáliích, tak i v podpaží, na hrudi, na rukou, na nohou, na břiše. A co třeba knír nebo vousy? Líbí se vám to, nebo vám to připadá ošklivé?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejsem sice mladá slečna, ale ochlupení u mužů mně připadá zcela normální a přirozené.

Další odpovědi
Valli

Myslím si, že mužské ochlupení je něco co k vám mužům prostě patří a dělá vás to, překvapivě, muži. Samozřejmě všeho moc škodí, ale člověk by si měl asi sám rozhodnout co kde nechá a naopak.

Lamalam

Ani já už nejsem mladá slečna, ale jako paní na pokraji středního věku si myslím, že je to úplně normální a přirozené.

Sáva

Vadi mi to v podpazi,protoze se tam drzi pot a pak chlap smrdi. Jinak uplne normalka. V gatech at si kazdy nosi co mu vyhovuje.