Pokročilý

Co si myslíte o lidech, kteří za život neprecetli ani jednu knihu?

A ze jich znám hodně. Mohou žít plnohodnotným zivotem?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Takoví lidé žijí podle svých představ o životě. Pro mne by byl takový život ochuzený, ale někomu třeba připadá naopak čtení knih jako zbytečné plýtvání časem.
Závěry o jiných lidech nedělám. Nejsem za ničí život zodpovědná, jenom za ten svůj.

Další odpovědi:

Zlatý

Nesčítaní ľudia, nepoznajú výhody čítania, nepoznajú písané umenie. To ale neznamená, že nežijú plnohodnotným životom podľa svojich predstáv. Oni vidia zmysel života v inom.
Doplňuji:
U nás takýto človek, pokiaľ sa nenarodil pred XX.storočím, ani nie je, pokiaľ nie je zdravotne nespôsobilý. Veď aspoň v škole čítali povinnú literatúru, ale zjavne ich nepritiahla k aspoň občasnému čítaniu. Mimochodom, aj učebnice sú knihy.

Zlatý

Myslím si, že neradi čtou a jsou líní..

No nevím, přijde mi to trochu přehnané. Ale zase bych se tou ani nedivila, když vidím, jak někteří lidé píší.

Takového člověka neznám.

Zlatý

Oni to tak cítí. Já to zase cítím jinak, ale každý si život žije po svém a jak mu to vyhovuje.

Bronzový

úplně všechno řekla ocko a lepší(moudřejší) odpověď jsem na otázkách ještě neviděl

Pokročilý

Třeba pro dislektiky je čtení utrpením.Jinak si myslím,že čtení knížek narozdíl třeba od televize rozvíjí fantazii.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.