miláSimča

Co si myslíte o husitech ?

Doplňuji:
Agneta : (y) _ .. lalalalááá

Nejlepší odpověď
gecco

Zloději, lupiči, vrazi, násilníci…
Ničili kulturu a vzdělanost, rozvraceli právní i ekonomický řád.
___
Bojovníci za národ, českou společnost, vlastenci…
Bojovali za spravedlivější společnost, za rovnoprávnost, za společnost českou.
___
A vyber si…
;-D

Další odpovědi
Agneta

Simčo, ty jsi nepoučitelná…vždyť víš, že nemáš zadávat „nadpisy“, ale vážně myšlené otázky s popisem a doplněním. Tohle jsou často perfektní nahrávky na smeč (nejen pro trolly-dělám taky) :DD
A nemysli si, že o tom nic nevím; minulost, přítomnost a budoucnost jsou náhodou moje obory :DD

annas

Mohla jste získat další odpovědi, stači nakouknout do archivu Odpovědí.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=husit%C3%A9