Pokročilý

Co si myslite o dochvilnosti?

Je dochvilnost opravdu ctností osamělých lidí?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dochvilnost nepatří jen králům, ale všem slušným lidem, jimiž mohou být i osamělí ... ale netýká se to určitě jen jich.

Jsem přesná, chodím všude včas, pokud to záleží na mně - tedy nezpozdí-li se vlak či autobus. Mám ráda i dochvilnost u druhých, jsem-li s nimi domluvena na určitou dobu.

Dochvilností prokazujeme druhému respekt.

Je třeba se naučit, aby se čas stal naším přítelem. a nijak nás neomezoval Proto považuji dochvilnost za svou povinnost a krajní využití času .

Další odpovědi:

Zlatý

Nejenom lidí osamělých ale všech slušných, vážících si těch, kteří na ně čekají.

Zlatý

Dochvilnost je vlastností králů...
;-)
Jen burani jsou běžně nedochvilní.

Stříbrný

Důležitá vlastnost. Ale ne všichni stíháme. :-)

Pokročilý

Nesnáším když někdo chodí pozdě. Neříkám že vždycky stíhám ale když už vím že přijdu o pět minut déle, tak alespoň napíšu SMS.

Dochvilnost je ústa a pořádek v duši.
Dochvilnost je výsada králů.

znám osamělé lidi, kteří samou dochvilností na smluvenou schůzku vůbec nepřišli. každopádně je dnes dochvilnost ojedinělá v mém okruhu známých. já osobně jsem býval všude dříve a dnes se dostávám na hranici. akademická 15minutovka je u mě nepřípustná

Zlatý

Dochvilnost je dobrou vlastností všech. Pokud jsme dochvilní, druhý na nás nemusí čekat, projevujeme mu vlastně úctu a že si jej vážíme. :-))

Zlatý

Ještě než jsem rozklikl otázku, chtěl jsem napsat že dochvilnost je znak nudného života, což se prakticky shoduje s tím cos napsal ty.

Navíc dost nerad na někoho čekám, lepší když čekají ostatní než abych já ztrácel čas.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.