Avatar uživatele
Kelt

Co si myslíte o adrenalinových sportech?

Vidíte v tom odvahu, když to někdo zkusí nebo opatrnost, strach, či zbytečně vyhozené peníze?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3687 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zkusil a doporučuji, je to super.

…„Zkusil a doporučuji, je to super.“…
😉
Ale jen taková nějaká jednorázovka ´na pouti´ není to správné (i když právě to máš, zřejmě, na mysli).
Lepší je si nějaký vybrat a věnovat se mu dlouhodobě – trvale.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mirdas

Zkusil a doporučuji, je to super.

Adrenalínová sportovní zábava je vlastně hledání hranic v sobě samém a i kousek dál.
Pokavaď se k tomu používá rozum a ne vyložený hazard je vše v pořádku.
Bez lidí s chutí jít až za tento pomyslný prách by jsme byli o dost pozadu a to nejen v objevování lidských fyzických, duševních a podobných možností, ale i například přírodních krás.

A navíc, netýká se toho snad i věda, kultůra a tak dále ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Může to být super, ale ne pro mne.

Hlavně v tom vidím zdraví ohrožující, nebezpečný hazard :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Nikdy mne do toho nedostanete.

Adrenalinový sport je výraz nesmyslný sám o sobě. Adrenalinová aktivita je taková, která přináší vzrušení z nebezpečí. Nemusí být fyzická – stačí hrát pokra o velkou částku.
Jsou různé zdraví či životu nebezpečné činnosti, které potřebují trénink, aby se toto nebezpečí při vlastní akci co možná zmenšovalo. Důležité je, zda taková činnost má smysl. Bezpochyby má smysl v případě například hasičů, záchranářů a podobných činností.
Sport je fyzická aktivita, která slouží k rozvoji fyzické zdatnosti a zdravému životu – sportem ku zdraví, že? Riskování zdraví či života bez vážného důvodu, jen tak pro zábavu, z dlouhé chvíle, pro to, abychom kdovíkomu kdovíco dokázali, je pitomost! A nikoli sport. Nestačí, že k úhoně se přijde i bez toho, abychom ji vyhledávali nebo pokoušeli osud? Jenže jak se v mladém těle nahromadí biochemikálie, je každá rada marná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ozzy21

Nevím o co jde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

Nevím o co jde.

Doplňuji:
samozřejmě vím o co jde, ale není tu možnost „jiné“…definice adrenalinového sportu je hodně ošidná, protože co je pro někoho „v pohodě“ jiný už je „posr__ý“…takže ano, nějaké to vzrůšo je potřeba, ale v mezích svých reálných možností…jsou věci, do kterých by mne nikdo nedostal a nedostane, ale zase jiné, které klidně absolvuju znovu i když to byl „adrenalinový“ zážitek…

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

Zkusil a doporučuji, je to super.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Nikdy mne do toho nedostanete.

Doplňuji:
Kdo chce kam … (ale také záleží, který adrenalinový sport máš namysli.)

Upravil/a: Nuk nuk

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

Já v tom vidím pouze následující větu: „Následné léčení úrazu si zaplať sám.“

před 3687 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek