Supermáán

Co si můžeme doma uvařit, když jsme samy..? 13 let… Děkuji za odpovědi…

Nejlepší odpověď
anonym

Že by boj proti nudě?
Uvařit zvládnete určitě pudink, krupici, špagety, rýži, brambory, zeleninovou polévku, luštěniny, mléko, čaj. Ve třinácti jsem zvládala uvařit celý oběd, takže se mi těžko odhaduje, co jste schopné zvládat vy. Pokud máte na něco chuť, tak se podívejte do receptů na netu. Většinou je tam i srozumitelně napsaný postup.

Další odpovědi
Michal Kole

Záleží co doma je 🙂

Brambory, těstoviny doma jsou snad vždy. A kus salámu taky doma snad vždy je nebo párky

Bublinnka

Raději studenou kuchyni ať to tam nepodpálíte :)

anonym

třeba čaj

radce

Těžko říct, na co si troufnete a jaké máte zkušenosti!
Některé holky v tomhle věku už zvládnou i jednodušší oběd, jiné si ani ten čaj samy neuvaří…

venkovan

Ve vašem věku už cokoliv. Respektive co dá lednička a špajzka. Mám takový pocit, že ve vašem věku jsem už celkem zvládal dělat dorty. Takový dortík (třeba s kávovým, krémem a čokoládovou polevou by mohl být dobrým zákuskem k porci vařeného kolínka s křenem, smaženého květáku, bramborových knedlíků s uzeným, ovocného salátu.
je to taková lehčí večeře – myslím, že to zvládnete.

muhamed

pockej si na vanoce to se bude delat cukrovi na to se taky uz tesim :D

anonym

Gramatiku (samy), už jsi zvládla, teď ještě se jukni, kam by tato otázka patřila – rubrika Jídlo a vaření.
Nestálo by za to, si nejdřív přečíst místní pravidla, než stále tápat?