Avatar uživatele
Topovka333

Co si mám o tom myslet?

Někdy říká takové „kecy“ ,když mu pomáhám s nějakými úkoly třeba do ekonomiky..říkám mu ať taky něco hledá na netu a né jen já..on mi odpoví"Na to mám Tebe a ještě na jiné věci" (tím myslí uspokojování apod.) Nevím co si o tom mám myslet..
Doplňuji:
:DD Áhha dobré vědět,že je mi 12–13náct,ale fájn.. 😉 A myslím tím že ho já uspokojuji..myslím tím sexuálně..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Adiss před 3463 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Agneta

A co si máme myslet my, když je ti odhadem dvanáct třináct a píšeš o věcech, kterým moc nerozumíš(nebo jaké uspokojování myslíš):DDD
Doplňuji:
Aha…tak jo…to my nemůžeme vědět:-)
Tak on tě má na tohle, a na co máš ty jeho?:DDD

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
TomášB

Mno tak v prvé řadě bych někoho neurážel tím,kolik mu je..i kdyby jí bylo těch 12–13náct jak zde napsala Agneta není důvod tady někoho urážet,že něco nechápe apod.,když o něm nic neví.Každý si sem může dát otázku a nejspíše chce alespoň nějakou odpověď,ikdyž chápu že na toto se moc dobře odpovědět nedá,ale to není důvod se tady někomu vysmívat! a už vůbec ne že na co ho má atd.. Joo a i já jsem to občas říkal své holce,ale je to spíše takové škádlení.. :) Nic špatného si pod tím nemáš důvod myslet..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

To jsme se zase nasmáli a něco jinýho tam nemáš?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Meal

Tak jako sory ale ve 12 – 13? Jako děláš si *****? Tohle mi říct nějakej kluk tak mu jednu vlepim! :( Jste čím dál horší! ;U

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mišat

Proč si všichni myslíte,že má 12–13?! o.O Podle toho co Topovka333 doplnila..jí 12–13 není tak nechápu co pořád proti ní máte..a nechápu proč by mu měla dávat facku apod. kluci to takhle říkají někdy… z toho si nic nedělej 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Kdo jiný než ty sama by měl vědět, co si máš myslet?!
Znáš jej jenom ty a jen ty víš, jak míní to, co říká.

Můj pocit je, že si tě vůbec neváží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pokud to myslí vážně, tak Tě jen využívá. ☹

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

Topovka333 >>> tak se nedá nic jiného dělat, než že mu musíš něco vyvést, aby s tím přestal…:D
Můj návrh : V tramvaji zakřičíš „prosímvás ticho, všichni ztichněte je to moc důležité“, a až bude naprosté ticho, tak řekneš „já jsem chtěla jen říct, že příští stanici budeme s přítelem vystupovat“, a uvidíš, jak mu to bude trapné:DDD

před 3463 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Topovka333

Nevím,jestli to takhle děláš ty,ale já nejsem taková ****,abych tyhle trapasy dělala ;)

před 3463 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek