Bronzový

Co říkáte na to, že Obama nechal chladnokrevně zavraždit největšího spojence USA kvůli svým volebním preferencím?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 43% Ne 57%

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne

Áha - konspirační teorie už se rojí?! :)) Upřímně řečeno - mě je úplně "šumák", proč Obama nechal Ládina zavraždit. Ani bych tomu vlastně neříkala "chladnokrevná vražda". Ve Vyšším principu zazněla hláška: "Vražda na tyranu není zločinem." Souhlasím na 100%. Zabití Usámy bin Ládina považuju za pouhý výkon spravedlnosti, ne za vraždu. No a ten přívlastek "chladnokrevná" mi taky nesedí. Prý ho střelili do hlavy - vždyť to je docela rychlá, "humánní" smrt, ne?! Kdyby se dostal do rukou prostýho lidu, dopadl by milionkrát hůř, na to vemte jed.
Pokud to byl fakt on a ne zase nějaký nastrčený dvojník, hlavní věc je, že konečně zaplatil za všechno, co udělal. Obamovy pohnutky mě v tuto chvíli opravdu nezajímají ;-) Spíš bych se bála, jak bude na tatínkovu smrt reagovat ubohý siroteček Al-Káida

Další odpovědi:

Zlatý

Ano

odpovím otázkou, co říkáte Vy na to, že tento "největší spojenec USA" nechal ještě chladnokrevněji před 10 lety zabít 3000 nevinných lidí, jejichž děti si ponesou následky clý život?

Zlatý

Ne

Nevím kdo je největší spojenec USA,snad Bin Ládin?

Ne

???

Bronzový

Ne

kdovi koho to tam zastrelili. ja osobne uprimne pochybuju o tom, ze je usama mrtev stejne jako pochybuju, ze stoji za 11/9. nacasovani zpravy je ovsem perfektni. zvlastni je, ze porad figuruje v seznamu hledanych osob FBI, a u jeho jmena neni nic o WTC, na to, ze ma byt uz tydny po smrti.

Pokročilý

Ano

Pokročilý

Ano

Diskuze k otázce

Bronzový

Butani

Omlouvám se za možnosti, neměly tam být žádné, ale berte to tak, že "Ano" je souhlas a "Ne" je nesouhlas.

Kdo má pochybnosti o identitě největšího spojence USA, tak vězte, že to byl Usáma bin Ládin.

Zlatý

Terryle

Je fakt, že USA s bin Ládinovic rodinou měly dost úzké vazby, ale označovat Usámu za spojence je šílenost. Nicméně i kdyby on osobně kdysi spojencem byl, tak tím, co se stalo 11. 9. a co následovalo, se jím jednoznačně "odestal". Nechci zabíhat do teorií, kdo provedl 11. září, ale i kdyby za tím Bin Ládin nestál (jakože si stejně myslím, že stál, i když kolem toho je spousta nejasností a všecko asi nebylo úplně tak, jak je prezentováno), tak potom terorismus jasně podporoval. Al-Kaida má na svědomí tolik životů (i když odmyslíme 11. září), že si jejich šéf nezasloužil nic jinýho. A kulka do hlavy je velice milosrdná smrt, když jsme u toho. Oběti teroristickejch útoků umírají nesrovnatelně horším způsobem.

Bronzový

Butani

Já jsem jak v Jiříkově vidění. Jak jste proboha všichni přišli na to, že bin Ládin měl něco společného z 11. září?

Snad proto, že to on i Američani říkali?

A proč tedy celou dobu žil za americké peníze pod nejpřísnější americkou ochranou?

Zlatý

Terryle

A můžeš to nějak dokázat?

Pokud se někdo k něčemu takovýmuhle přihlásí, tak se tím vydává do nebezpečí, že dopadne takhle. I kdyby to neudělal.
Když řeknu, že jsem někoho zabila, beru tím na sebe riziko, že půjdu sedět. Samozřejmě, policie by to měla vyvrátit, ale z různých důvodů to udělat nemusí. Není to správný, ale já jsem měla držet pysk... budu si za to moct v první řadě sama.

anonym

Já se obávám odvetných akcí,aby nebylo více nevinných obětí,jako 11.9.Jinak je můj názor oko za oko...

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.