Avatar uživatele
anonym

Co říkáte na pompézní oslavu narozenin herečky Jiřiny Bohdalové?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? redy, briketka10 před 2910 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Nevím, jestli si tu oslavu uspořádala sama, nebo to byli její přátelé, ale zasloužila si to. V každém případě jde o jednu z nejlepších hereček, kterou jsem kdy poznal a přál bych jí jako hosty třeba i pana Menšíka, Kopeckého, nebo Wericha. Přijít ale nemohli.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Jen co bylo ve zprávách, jedna velká komedie, proč ne, 85 je věk, tak ať si to užijou.:-D

I když nechápu, že mají tu potřebu se takhle prezentovat.
Na druhou stranu, proti …
.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Proč by neslavila, zrovna jí to přeju. Podobně slaví různí politici, mafiáni apod., jen se o tom nikde nemluví.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Co na to říct… s tou to šlo od revoluce ´89 hodně z kopce a jen věkem to rozhodně nebylo.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Já jsem žádnou nezaznamenal. Akorát jsem viděl minulý týden jakousi inscenaci, údajně k jejím narozeninám uvedenou, a docela ušla. Jináč Bohdalka je dobrá herečka, pobavila mě na tisíc způsobů, tak ať.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adam2

Vzhledem k pokročilému věku Jiřinky, jež je podobný vám, bych řekl, že byste se k ní velmi hodil.

Upravil/a: Adam2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Je to nevýhoda známych ľudí. Nikdy nie sú sami.
Pani Bohdalová si svojou prácou úctu nielen českej a slovenskej kultúrnej obce, ale aj v zahraničí naozaj zaslúži.
Preto aj ona má dve oslavy svoho jubilea.
Verejnú, kde mnohí jej ďakujú za jej umenie rozdávané plným priehrštím a prajú to najlepšie do ďalšieho života a mnohí prejavia verejnú radosť a úctu umelkyni pred namierenými kamerami a mikrofónmi (tí sa radi pred verejnosťou prezentujú bez ohľadu na svoj skutočný názor).
Súkromnú, kde sa uvoľnene stretne s priateľmi bez zvedavej pozornosti médií.

dodatok: Pani Jiřina Bohdalová nie je komediantka, ktorú v nej väčšina divákov vidí, ale aj dramatická filmová a divadelná umelkyňa, preto vám doporučujem si ju pozrieť aj z tejto stránky napríklad vo filme Fany http://www.csfd­.cz/film/4948-fany/prehled/

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Adam: děkuji za lichotku, mohl bych být jejím synem.

před 2910 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Adam2

Kepler: Nemáš zač. Ale já to neříkal tobě. :)

před 2910 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

A komu tedy? Musíš být adresný, aby nedošlo k nedorozuměním.

před 2910 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek