Co říkáte na pompézní oslavu narozenin herečky Jiřiny Bohdalové?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nevím, jestli si tu oslavu uspořádala sama, nebo to byli její přátelé, ale zasloužila si to. V každém případě jde o jednu z nejlepších hereček, kterou jsem kdy poznal a přál bych jí jako hosty třeba i pana Menšíka, Kopeckého, nebo Wericha. Přijít ale nemohli.

Další odpovědi
redy

Jen co bylo ve zprávách, jedna velká komedie, proč ne, 85 je věk, tak ať si to užijou.:-D

I když nechápu, že mají tu potřebu se takhle prezentovat.
Na druhou stranu, proti …
.

Rocker

Proč by neslavila, zrovna jí to přeju. Podobně slaví různí politici, mafiáni apod., jen se o tom nikde nemluví.

zjentek

Co na to říct… s tou to šlo od revoluce ´89 hodně z kopce a jen věkem to rozhodně nebylo.

klumprt

Já jsem žádnou nezaznamenal. Akorát jsem viděl minulý týden jakousi inscenaci, údajně k jejím narozeninám uvedenou, a docela ušla. Jináč Bohdalka je dobrá herečka, pobavila mě na tisíc způsobů, tak ať.

Adam2

Vzhledem k pokročilému věku Jiřinky, jež je podobný vám, bych řekl, že byste se k ní velmi hodil.

led

Je to nevýhoda známych ľudí. Nikdy nie sú sami.
Pani Bohdalová si svojou prácou úctu nielen českej a slovenskej kultúrnej obce, ale aj v zahraničí naozaj zaslúži.
Preto aj ona má dve oslavy svoho jubilea.
Verejnú, kde mnohí jej ďakujú za jej umenie rozdávané plným priehrštím a prajú to najlepšie do ďalšieho života a mnohí prejavia verejnú radosť a úctu umelkyni pred namierenými kamerami a mikrofónmi (tí sa radi pred verejnosťou prezentujú bez ohľadu na svoj skutočný názor).
Súkromnú, kde sa uvoľnene stretne s priateľmi bez zvedavej pozornosti médií.

dodatok: Pani Jiřina Bohdalová nie je komediantka, ktorú v nej väčšina divákov vidí, ale aj dramatická filmová a divadelná umelkyňa, preto vám doporučujem si ju pozrieť aj z tejto stránky napríklad vo filme Fany http://www.csfd­.cz/film/4948-fany/prehled/

Kepler

Adam: děkuji za lichotku, mohl bych být jejím synem.

Adam2

Kepler: Nemáš zač. Ale já to neříkal tobě. :)

Kepler

A komu tedy? Musíš být adresný, aby nedošlo k nedorozuměním.