Co proti bolesti jazyka?

Dobrý den, již druhým dnem mě bolí špička jazyka, jako bych si jej přilepil v zimě na kov a následně odtrhl.
Co bych měl použít a jak, aby mě to přeslato bolet?
Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
procsy122

Na bolest pomůže Tantum Verde umrtví jazyk ale ne na moc dlouhou dobu

Další odpovědi
Dodos

Vydržet :o) Záleží, čím to je způsobené, jestli spálené, dělá se tam „afta“ nebo třeba mechanicky škrábnuté. Vyzkoušet můžete Herbadent, ústní vodu, dodržovat zásady hygieny. Většinou se to o pár dnech zahojí… pak jedině zubař ;o) Jo, taky by mohl pomoct Septofort, dezinfikuje ústní dutinu. http://www.klub­zdravi.cz/pro­dukty/septofor­t_642.aspx