Co považujete při výkonu Vaší profese (kadeřnice) za nejdůležitější?

Doplňuji:
vím co mám můj text obsahovat, ale neumím psát ve větách díky za pochopení

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud jde tedy o tvou profesi a nevíš to sama, potkat s nůžkama bych tě nechtěla - trochu Sweeney Todd? ..:-D

Co se týká dobrého kadeřníka, podle mne je důležitý hlavně talent a zručnost, protože nové trendy správný kadeřník "nezná", ale sám určuje! Jinak je to jen kopírunk někde v kočárkárně, ale ty se ptáš na to opravdu důležité...:-)
A samozřejmě dobré PR, což se nese ruku v ruce s klientelou. Kadeřník může být dobrý jak chce, ale je to profese, která už tak trochu zasáhla i do showbizzu, takže pokud chce udělat díru do světa, musí se o něm vědět - soutěže, prezentace tvorby a vlastní kreativity, fotobooky, být pod nějakou prestižní značkou - protože takový L'Oréal nebo Wella professional své odborníky docela dost "tlačí".
Dobrý kadeřník musí být kreativní umělec, zručný a obratný řemeslník a také dobrý psycholog - jen kvůli rainbow melíru se k němu (k ní) přece ty zákaznice nevracejǐ...:-))

Další odpovědi:

U každé pracovní profese platí, že ji dobře může vykonávat jedině člověk, který pracuje s láskou (k lidem, k práci samé) a který si své vlastní práce váží. Špatně se pracuje jenom proto, aby člověk donesl domů nějakou výplatu. Bohužel, dnes je takový přístup k vlastnímu zaměstnání hodně častý. Fenomén "radost z dobře vykonané vlastní práce" se z naší společnosti rychle vytrácí.
Aby práce měla skutečný smysl, tak je třeba neustále se vzdělávat, sledovat nové způsoby řešení, módní trendy (hlavně u Tvé profese), zvládat techniku.
Nejvíc práce mi kdysi dalo uvědomit si, že s konzervativním přístupem, že jsem se něco naučila a s tím vydržím do důchodu, se v dnešní době fungovat nedá. Takže i teď v důchodu vítám možnosti něco se přiučit, oprášit vědomosti a dokázat si, že na to ještě mám, a vnímám je jako výzvy.

Zlatý

Nejsem kadeřnice. Kdybych byl, tak za nejdůležitější bych považoval hřeben a nůžky.Bez toho by se řemeslo špatně dělalo.

Pokročilý

Spokojenost zákazníka.

Stříbrný

nevím sice proč píšeš vaší profese a k tomu kadeřnice.

Bagrista a kadeřnice velkej rozdíl.

Zlatý

Zdraví. Záda, nohy.

Zlatý

kadeřnice? Určitě musí být šikovná- rozumět jasně česky a splnit to přání zákazníkovi

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2416
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.