Akzeret

Jak se určuje pořadí lidí u maturit?

Podle abecedy to není, tak podle čeho? Náhodné pořadí vylosované třeba počítačem??

Nejlepší odpověď
annas

Myslíte u školní maturity?

Na každé škole je to jinak. Záleží na tom, kolik tříd maturuje současně, z kterých volitelných předmětů žáci maturují, podle jejich dělení na skupiny, zda některý vyučující učí v obou třídách, skupinách, zda je možné, aby přísedící svědčil i u jiného předmětu, kolik žáků zkouší učitel atd.

Jak je to na vaší škole, se musíte zeptat těch, kteří rozpis maturit sestavují.