PetaKo

Co používáte na klouby?

Nejlepší odpověď
ivzez

Já neberu nic, pomáhá mi jenom rehabilitace.

Další odpovědi
nyjono

Glukosamin HCL + Omega 3.

aliendrone

Tak klouby jsem mazal naposledy někdy před +/- 40 lety. Tenkrát existoval na trhu jediný prostředek – Molyka. Dnes se již s homokineťáky asi vůbec nebabrají – praskne manžeta a rovnou se dává nová poloosa. ;) :D :D

Jinak jsem viděl pořad, kde lékař tvrdil, že léky na regeneraci kloubní výplně NEÚČINKUJÍ! Dále jsem viděl pořad, kde lékař tvrdil, že MUSÍ účinkovat, protože mnoho (naprostá většina) lidí, kteří je kupují tvrdí, že jim pomáhají!

ÚVAHA – Kdybych kupoval léky, které by NEFUNGOVALY – a navzdory tomu je kupoval dále, neříkal bych tím, že jsem DEBIL? ;) :) Domnívám se, že ti co je kupují MUSÍ tvrdit, že fungují, aby se vyhnuli výše zmíněnému faktu – jde tedy o „placebo efekt“, lidé mají dobrý pocit, že pro sebe „něco udělali“! ;) :D :D

majki636

Už nějaký rok beru Ortho help a s tím jsem spokojená www.pharma-future.com/en/joint-nutrition/ortho-help-collagen-doplnek-stravy-120a30-kapsli-381?search_qu­ery=collagen&re­sults=7

Arne1

Alavis nebo jak se to jmenuje – původně pro koně

EKSOT123

Ten glukosamin mě nepomáhal, takže nic. Jeden čas jsem si kupoval vepřové nožky, kolena, ale jestli to k něčemu bylo nevím.

Cermak

K dostání je toho na klouby hodně. Já mám vyzkoušený zase tady ten doplněk www.pharma-future.com/cs/klou­bni-vyziva/ortho-3000-doplnek-stravy-180-tablet-319