Avatar uživatele
PetaKo

Co používáte na klouby?

Upravil/a: annas

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? peterd108, aliendrone, EKSOT123 před 1977 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Já neberu nic, pomáhá mi jenom rehabilitace.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

Glukosamin HCL + Omega 3.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Tak klouby jsem mazal naposledy někdy před +/- 40 lety. Tenkrát existoval na trhu jediný prostředek – Molyka. Dnes se již s homokineťáky asi vůbec nebabrají – praskne manžeta a rovnou se dává nová poloosa. ;) :D :D

Jinak jsem viděl pořad, kde lékař tvrdil, že léky na regeneraci kloubní výplně NEÚČINKUJÍ! Dále jsem viděl pořad, kde lékař tvrdil, že MUSÍ účinkovat, protože mnoho (naprostá většina) lidí, kteří je kupují tvrdí, že jim pomáhají!

ÚVAHA – Kdybych kupoval léky, které by NEFUNGOVALY – a navzdory tomu je kupoval dále, neříkal bych tím, že jsem DEBIL? ;) :) Domnívám se, že ti co je kupují MUSÍ tvrdit, že fungují, aby se vyhnuli výše zmíněnému faktu – jde tedy o „placebo efekt“, lidé mají dobrý pocit, že pro sebe „něco udělali“! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
majki636

Už nějaký rok beru Ortho help a s tím jsem spokojená www.pharma-future.com/en/joint-nutrition/ortho-help-collagen-doplnek-stravy-120a30-kapsli-381?search_qu­ery=collagen&re­sults=7

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Alavis nebo jak se to jmenuje – původně pro koně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Ten glukosamin mě nepomáhal, takže nic. Jeden čas jsem si kupoval vepřové nožky, kolena, ale jestli to k něčemu bylo nevím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cermak

K dostání je toho na klouby hodně. Já mám vyzkoušený zase tady ten doplněk www.pharma-future.com/cs/klou­bni-vyziva/ortho-3000-doplnek-stravy-180-tablet-319

před 1956 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek