Co poslouchají dnešní děti

Konkrétně jaké zpěváky a nebo skupiny poslouchají dnešní desetileté děti?Abych měla představu,co se dnes poslouchá,ale asi to bude případ od případu jiné,ale nějaký styl,co dnes frčí.

Nejlepší odpověď
Alča M.♥

Mě bude 12 a poslouchám s kámoškama Britney Spears

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&g­s_nf=1&pq=pro­blémy+s+pc&cp=2­9&gs_id=3n&xhr=t&q=Co+pos­louchají+10ti+le­té+děti&pf=p&scli­ent=psy-ab&source=hp&oq=Co­+poslouchají+10ti+le­té+děti&aq=f&a­qi=&aql=&gs_sm=&gs­_upl=&gs_l=&pb­x=1&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.,cf­.osb&fp=3adc3fa5b268191­d&biw=1333&bih=603

Další odpovědi
StandaSan

Naše děti poslouchají všechno možné, hlavně to, co jim pouštíme my – takže to nejlepší z 80. let :D Pak taky nějaké ty věci, co hrají v rádiu. Dlouho u nás frčela Nafrněná od Barbory Polákové. Když jsme naší Ádi dali tuhle kytaru s mikrofonem – https://hracky­zadobrekacky.cz/in­teraktivni-a-naucne-hracky/detska-elektricka-kytara-s-mikrofonem-zkbq – tak nám to zpívala každý den :D