Co pomůže na váček u zubu?Jak se zbavit bolesti a nemuset jít k zubaři a nechat si to bolestivě řezat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Váček u zubu žadný alkohol moc nepomůže,je lepší zají k zubaři.

Zdroj: žolík

Další odpovědi:

Zlatý

Upalujte k zubari. Neriskujte. Sam to jednoduse neodstranite. (Kdyz mate zub na vytrhnuti, taky jdete ke kovari? Zubar vam to udela co nejsnesitelneji to bude mozne.)

Zlatý

Zubaře nikdo nemiluje,ani zubař.
Ale radši zajděte,než z toho bude průšvih.
Třeba zánět trojklanného nervu - prý se tluče hlavou o zeď.
Klidně TO může samo zmizet,ale příčina zůstane a stejně vás to jednou může dostat.

Zlatý

Krátkodobě mi pomohl tvrdý alkohol kterým jsem proplachoval bolavý zub.At tak nebo tak,stejně jsem byl donucen vyhledat zubaře.

Zlatý

No tak, ta bolest, kterou trpíte teď, je mnohem horší, než ta chvilka u zubaře. Prostě se zhluboka nadechněte, vydechněte a vyražte na pohotovost.

Zlatý

K zubaři nechodit, bolest přetrpět, třeba v lihovém opojení. Když budeš mít štěstí, tak zub vyhnije, když ne, potom půjdeš na internu se zničeným srdce, či jinými orgány na které se zánět ze zubu může přenést. V nejlepším případě tě klepne a už žádné zuby bolet nebudou.
Jenže strach a bolest tě stejně k zubaři dožene, tak proč trpět a prožívat několik dní bolest. Navíc v četných případech když se přijde včas, zubař jen zub otevře, váček vyndá a vše po vyléčení zavře plombou. A jedině co trošku bolí, tak první píchnutí injekce - což je jako lehké píchnutí kapří kostí.
Když se přijde pozdě, zub vyndají, váček vyškrabají a zbytečně v puse schází zub.

Stříbrný

častěji si čistit zuby a vyplachovat ústní vodou např Listerinem.
Zatím mi to vždy pomohlo.

Zlatý

jedině zubař.

riskujete zápal okostice.
a na to se i umírá.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.