tomvot99

Jak dlouho se uzdravuje zub?

Dobrý den,
včera jsem byl u zubaře, který mi vrtal dva kazy ve stoličkách. Dnes na ně ještě nemůžu skousnout, protože to bolí. Bolí to ale jen, když na ně skousnu, jinak ne.
Máte s tím někdo zkušenosti? Jak dlouho to ještě bude bolet?

Odpovědi
Drap

Den dva to budeš ještě cítit.

rujet

Mám osobní zkušenost starou 2 měsíce. Měla jsem hrůzu, že ošetřený zub nepřestane bolet po posledním zákroku/zákrok byl třetí/, ale při skousnutí mě zub přestal bolet asi třetí až čtvrtý den. Dnes o něm nevím. Přeju rychlý konec bolesti.