alex.agent

Která ústní voda Listerine je podle vás nejlepší?

Je hodně typů Listerinů, který je podle vás ten nejlepší?

Odpovědi
♥♥♥

Každému vyhovuje jiná, a mě nejvíce vyhovuje ta zelené hodně pálivá, protože ústní vody co nepálí moc nepomůžou zubům, možná tak chuti.

KlárkaT

Já mám ráda fialovou Listerine Total care a zelenou Listerine Total care Enamel guard.

potížistka

Listerin Total Care, Cool mint má na mě až moc silnou chuť (nemůžu posoudit měla jsem jen tyto dva druhy, no vlastně ještě hlt oranžového ale ten se mi nezdál dobrý)

anonym

Žádná!! Bez mediální propagandy by o ni nikdo ani nezavadil. Re-klamy jen navyšují její cenu a přehánějí účinnost.

StandaSan

Já nedám dopustit na Listerine Total Care Clean Mint. Vždycky si počkám, až ji mají někde v akci a pak ji kupuji rovnou po dvou nebo po třech baleních. Doporučuji sledovat např. leták Albert – https://www.ti­pli.cz/letaky/al­bert . Zdá se mi, že právě tam ji mívají zlevněnou nejčastěji. 🙂

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.