Pokročilý

co můžeme dělat na pyžamovém večírku??

První věc kterou bych měla asi napsat že je nám 12-11 let. a něco spíš holčičího a zábavného ;-)... Neznáte nějaké stránky?? Některé jsem si prohlížela ale nenašla jsem tam to co jsem chtěla. :(
Zkuste nějakou ativitu u které se hodně zasmějeme.. Předem děkuju za odpověd :D
PS: nemáte nápad jak udělat pozvánku??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Spát.

Další odpovědi:

Pokročilý

Tak pozvánku můžeš udělat například ve Wordu, pokud s ním umíš, ale řekla bych, že 12leté dítě by to umět mělo.
A her nebo aktivit je spousta. Můžete se dívat na filmy, nebo si zahrát flašku, twister nebo karty. Jakoukoliv stolní hru.

Zlatý

Cokoliv, co vám dovolí vaše věková kategorie. A co si třeba pořádně povykládat, u veselých zážitků se můžete hodně zasmát . My jsme si vždycky v pyžamu řekly i ty svoje tajnější sny a plány a bylo to super. :-)

Pokročilý

Koukat na filmy jíst brambůrky atd. Hrát polštářovou bitvu, drbat ostatní lidi, dělat kvízy, noční strašidelná procházky v noci, volat svým kamarádům a dělat si z nich srandu :D
a říkat si vtipy.
Na wordu si můžeš udělat pěknou pozvánku s obrázky a co si kamarádi mají s sebou vzít :)

Můžete spát, hrát společenské hry, povídat si, zařádit si při nějakých prima tanečních písničkách, podívat se na nějaké filmy a něco dobrého při tom mlsat.
S tou pozvánkou si nelámej hlavu. Největší kouzlo má pokaždé to nejjednodušší řešení.

Bronzový

spíš záleží na vaší fantazii a na tom, co máte rády nebo aspoň znát své kamarádky. Osobně si myslím, že takovíto večírek je na nic... :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.