Pokročilý

Co může být příčinou,,brnění,, v prstu?

Asi od včerejška večer mi občas proběhne prstem nebo jako vibrace, prostě brnění. A je to pořád jenom na tom jednom prstě. Neví někdo, co to je, proč to je a jak se toho zbavit?

Odpovědi:

Bronzový

Pokud to nevymizí do týdne, zašel bych k lékaři. Chce to neurologické vyšetření, mohl by to být začátek nějakého nervového onemocnění. Pokud to necháš být, riskuješ, že se toho budeš těžko zbavovat. Řešil jsem (kromě mnoha jiných věcí) i něco podobného. Bral jsem dlouhodobě vitamíny B a E, také nějaké injekce a naštěstí to odešlo. Pokud pracuješ s ručním nářadím (vrtačky - obzvl. s příklepem, sbíječka....) nebo řetězová pilka, křoviňák, tak bacha na to! Spousta lidí má podobné problémy z takové činnosti, pokud nedodržují přestávky v práci. Nejsem doktor, možná to je něco jiného, ale já bych mazal za neurologem.

Stříbrný

Měl jsem podobné pocity: mravenčení/necitlivost v palci u nohy, pravděpodobně po tom co jsem pár dní pracoval v nevhodných botách. Dostal jsem od lékařky také nějaké vitamíny tuším (B neco), časem to naštěstí přestalo... Pokud to trvá dýl, jdi se zeptat lékaře.

Diskuze k otázce

Markquart

od brnění až k možnému zmrtvění, může to být od páteře ale nemusí to také nic znamenat ;)

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.