Co může být mému psovi? Má u jednoho oka takovou bílou tekutinu (vypadá to jako slza) a malinko se i třásl.

Pes nemůže na zadní nohy pořádně (jako chodí v pohodě, ale když jde třeba do schodů nebo místo běhání jen chodí), všiml jsem si, že má u jednoho oka takovou bílou tekutinu (vypadá to jako slza) a malinko se i třásla.

Diagnostika: Byl jsem u dvou veterinářů, jeden mi řekl, že nohy má v pohodě a že by musel udělat leda rentgen. Druhý mi řekl, že měla horečky a dostala na to antibiotika a že by se muselo udělat další šetření z moči atd.

Můj názor: vzhledem k podmínkám tam venku, tak mohla nastydnout a to tu doma dělám veškeré preventivní opatření, aby se cítila v pohodě. Co se týče oka, může to být pravděpodobně blbá alergie… dočetl jsem se na internetu, že oči u psa jsou podobný těm lidským.

Léčba: Jakou doporučujete vy? Nebo co byste dělali vy (kromě veterináře, je mi jasný i tahle varianta… ale není zadarmo)? Někde jsem četl, že psům pomohl Paralen či Ibalgin a další podobné prášky, ale také jsem četl, že to psi nemusí snášet… tak se jen ptám…

Odpovědi
Kryšpín

Může to být jako u páníčků, – osteoporóza, artróza, kyčelní dysplazie atd.