zjentek

Jaké/které koření je vhodné pro psa?

Úplně nejlépe pro jorkšíra.

Pane Drape, jde o to, co považujeme za co. Tak třeba kurkuma, velmi vhodná pro psa, může být zelenina, bylina, anebo koření. Zrovna ona by se mi hodně líbila mezi kořením. Považujme ji tedy za koření.
Znáte třeba ještě jiné koření, vhodné pro psa?

Odpovědi
Drap

Žádné, pouze zelenina.

mosoj

Flákota masa.

cochee

Žádné. Koření zaprvé není nutné, pes nemá vyvinutou chuť takovým způsobem, aby se mu muselo žrádlo kořenit, zadruhé předkové psa si rozhodně svůj úlovek taky nekořenili 🙂 Pokud jde o tu kurkumu, nestudoval jsem pravdivost tvého tvrzení, že je pro psa velmi vhodná, ale pokud ano, nepovažoval bych ji za koření. Koření nemá jinou funkci (zvlášť ne výživovou nebo zdravotní) než ozvláštnění chuti jídla.