pusinka50

Co musíte mít doma za každou cenu, protože kdybyste to neměli, museli byste ihned dojít do obchodu naštvaní, že „došlo“?

Nemyslím toaletní papír. To si jistě každý ohlídá. Myslím pití, potraviny, jiné drogistické zboží, různé „závislosti“ apod.

Otázkou jsem nemyslela, že si každý ohlídá své potřebné zásoby. Myslím, kdyby opravdu nastala situace, že něco po ránu by nebylo. Teoreticky.
Já třeba potřebuji svou ranní instantní kávu s mlékem a sacharinem, čaj Roibos a cigarety. Pro ostatní si můžu dojít do obchodu během dne. Ale i já si udržuji své zásoby.

Nejlepší odpověď
gecco

Abych musel „ihned“ – tak to mne napadají leda cigarety, vše jiné lze ´obejít´…
😉
Doplňuji:
No – v podstatě se obejdu i bez těch cigaret, ale ač mám rád kafe, klidně si dám poránu čaj…
😉
Pokud jde o potraviny – mám takové a tak různorodé zásoby, že i kdybych týden nevyšel, rozhodně nebudu mít hlad a ani nebudu muset jíst něco, co nerad…
😉

Další odpovědi
redy

Jako gecco ale nevím co by se muselo stát abych neměla zásobu 🙂

briketka10

Když vím, že nebudu mít co hulit, tak mi cíga
koupí synovec, jinak bez čeho bych se neobešla
já je jídlo , např. brambory, ledový salát na ten
jsem si teď hodně zvykla a kocourkovi, když už
dochází bašta to letím hned, protože ten se musí
nažrat i kdybych já nejedla a to si pište, že jeho
živit je horší než mě, ale co bych pro něj neudělala
no a pak táhnu tak velkou tašku až se mi do ní ten
nákup nevejde 😁
Doplňuji:
Teď si koupil synovec větší autíčko, když teď
jedeme se ségrou na opravdu velkej nákup a
ona kupuje hodně nápojů, tak nás odveze, pak
pro nás přijede, tak je moc hodnej to si udělám
nákup do dvou umělých košů 😁

anonym

Tak toto se mně (nám) ještě nestalo.Bydlíme na vesnici a do krámu sice nebyl problém dojít, ale vždy byla nějaká práce přednější než ta věc.Takže se to nahradilo něčím jiným a ta věc se koupila až když byla cesta do krámu.
A v tèto době je to o to horší, protože krám už není a pro všechno se musí autem do města, což zase stojí benzín a více času.
Takže raději budu potmě (to je jen příklad) než abych startoval auto kvůli žárovce (nebo kvůli čemukoliv).

Emefej

Cigára, chleba , Viagru.

anonym

Určitě sůl, ale to bych zašel pro hrstku k sousedce. Průběžně si kontrolujeme stav zásob a doplňujeme.
Doplňuji:
Kdyby po ránu nebyla erekce, tak nevím kam bych zašel. Do krámu? Za posledních 20–25 let nám nic nutného nepochybilo a to díky včasnému doplňování!

alexandra

Já určitě kafe…

Drap

Jedině tabák. Nic jiného by mne nedokázalo vyvést z míry.

marci1

No přece sůl ! Je nad zlato ( v přiměřeném množství ). 🙂

Lamalam

Přidávám se k ostatním vyvrhelům – je to kuřivo.

AmazedWolf

Internet

anonym

Tabák nad chleba?!Ať už se píše rok 2016,alelujah!!!

postcd

také internet/zařízení které se k němu připojí
elektřina
voda ze studny pokud by nešla elektřina
naštěstí nejsem závislý na žádných prášcích

briketka10

pusinko

vždyť ona z toho vyroste a neví co píše ani číst neumí,
protože ji to asi ve škole moc nešlo, kdoví, jestli se jí
chce vůbec do práce a možná taky mi ten důchod třeba
závidí, ale není co mi závidět, já mám svý roky odmakaný
a studovala jsem moc dobře.
A k těm zvířátkům výčitky mám, jak měla sestra Yorkšírka,
tak ten zemřel zřejmě právě kvůli tomu kouření u mě doma.
Sestra kouřila u sebe jen na verandě u mě se hulí o stošest
a ublížilo mu to, že se nedožil ani 9 let, proto chci skončit !
přidávám odkaz :
http://hobby.id­nes.cz/prestan­te-kourit-vasemu-zvirecimu-milackovi-to-skodi-ppk-/hobby-mazlicci.aspx?c=A090306­_145211_hobby-mazlicci_mce

pusinka50

jo, a vím moc dobře, že není co závidět ohledně invalidního důchodu:-(

pusinka50

briketko, vůbec nic si nevyčítej kvůli kouření ohledně pejsků.Jjá svým dvoum pejskům taky kouřila pod nos. Jednoho mi přivedl domů „kouřící“ expartner , kouřili jsme oba, pejsek byl stár asi 13 let, ale byl úplně v pořádku. Druhého pejska jsem měla z útulku, bylo mu asi 11 let, když ho na vsi přejelo auto, čím byl starší, byl vitálnější, nebýt toho neštěstí, byl tu dodnes a žádné kouření oboum pejskům na zdraví nevadilo.

No, Pumík snad z těch svých připomínek vyroste, budeme doufat:-))

pusinka50

Ale briketko, neměj výčitky kvůli kocourkovi a už vůbec se nenech vyvádět z míry názory a provokacemi od pumíka 🙂

gecco

Barbakane – jak doplňuješ erekci??
😉

anonym

Jak? Ty jsi to už pověsil na hřebík?

cochee

Pumík a co bude v roce 2016 – chleba nad tabák?

anonym

Doufám,že se karta otočí,co se přístupu týče,legální drogy(tabák)se zdraží a cenzuruje,veřejní feťáci budou považováni za genetickou ostudu,ale věřím spíš tomu,že hodně lidí si rozmyslí zda koupí chleba,nebo podpoří démona na podpoře,který se ani trochu nestydí,řeč je tak trochu o charakteru,kdyby někdo nevěděl.

briketka10

A jó kafé já blbá na to sem úplně
zapomněla, ale velkýho turečka
bez cukru, ten si kupuje ségra a
má ho u mě, protože chodí sem
na kafíčko :)

anonym

Vaše ségra taky nic nedělá a pobírá ID?Tak proč fetuje?To má tolik peněz?…,prože bez nikotinu a bez kofeinu je blbý den chápu.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=W27ASsTdkyE

briketka10

Pumíku

asi špatně čteš moje příspěvky to já
pobírám ČID a moje sestra si tu kávu
koupí sama, nebo mi na ni přidá !!
Ale já vím, že se tu pořád a furt blbě
orientuješ a ty odpovědi co tady Ty
máš neřeší nikdy otázku zde položenou
toho si tu asi už všimli všichni
a pití kávy kouření není fetování to si
uvědom Ty jedna puberťačko : O

anonym

To se máte ovšem čím chlubit,vy jste závislá na i sestře,protože vás zásobuje legálním fetem zdarma,super!

briketka10

Jsem psala, že si tu kávu kupuju sama
a ona ten cukr a někdy mi na to kafe
přidá opět neumíš číst já piju bez cukru
a ona si dává dvě lžičky.
Takže jsi slepá, nebo ať Ti rodiče koupí
brýle ne, že mě někdo zásobuje to Ty
jsi závislá na nich a do 18 ještě budeš
abychom si rozuměli ano a neutahuj si
ze mě už !!

briketka10

Si drzá, že Tě měla mamka
rovnat odmala, až by Ti byly
kalhoty malý !! Končím a už
se s Tebou nehodlám bavit.

anonym

OMG!

pusinka50

No, Pumíku, že jsme kdysi byli blbí a začali kouřit a už nemáme po -x- letech psychické i fyzické závislosti tu silnou vůli přestat, za to nás neosuzuj. já přestávala 3× kouřit. Na měsíc, na dva, tři měsíce. Mimo nervozity mi začala okamžitě stoupat váha (to je i vědci dokázané). Mohu si vybrat, kouřit anebo přestat kouřit a za 3 měsíce vážit o 10 kilo víc.:-((

anonym

Souhlasím, protože když už závislák překročí 50 je takřka nenapravitelný a s tím se nedá už nic dělat,protože potřebují určité látky vpravit do těla, aby se vůbec mohli nastartovat, proto bych byla pro evidenci kuřáků jako drogově závislých s výdejem tabákových výrobků v lékárnách a to jedině a pouze na lékařský předpis (jako to chtějí zavést na islandu).

gecco

Pumíku – bezva, mám ještě cca rok a čtvrt na nápravu…
😉

briketka10

A asi čtvrt roku to bych mohla taky
stihnout, protože už o tom uvažuju
pěkně dlouho, nejen, že to ničí moje
zdraví ale i mýmu kocourkovi, kterej
po tom, když je údajně pasívní kuřák
špatně vidí i dýchá ve stáří a já bych
si to moc vyčítala, jak jsem mohla být
takovej bídák podepsat se i na jeho
zdraví !

arygnoc

Pumík, súhlasím.
sme magori závislí, ako nilióny žien odkladajúce deti, aby videli 2356 diel nejakej mexickej balady, ako smskujúci vrhači sa pod kolesá áut, ako zberateľky tisícov párov topánok, ako workoholici či kŕmiči jednorukých pirátov, ako každý závislák.

to je pravda.
ale nie sme narkomani.
videli ste niekedy, že by niekto zabil autom niekoho v dôsledku zmeny vedomia a vnímania, lebo je pod vplyvom nikotínu, kofeinu, teinu?

takže nie iba cigára nad chleba, ale i kredit nad chleba, kabelovka nad chleba, mašinka s esami nad chleba a mnoho vecí nad chleba.

snažíte sa vidieť svet ideálne (aj ja som mal 15 a bol som panic), ale to je pohľad mladosti.
svet je ale i tmavší, ako pri pohľade cez ružové okuliare ideálov.

;-Q

pusinka50

Když jsem čekala syna a ještě 2 roky po jeho narození jsem nekouřila, přestala jsem kvůli němu a čistému vzduchu v bytě. Pak přišla ta pověstná jedna jediná cigareta… venku na zahrádce hospody u piva s exmanželem, který kouřil a už jsem v tom zas lítala. Dodnes si to vyčítám, kolik peněz jsem mohla ušetřit, znovu nezačít…

anonym

Já na penězích nelpím, ale to zdraví …

briketka10

barbakane

taky mi vadí to zdraví už začínám kuckat,
ale nevím, jestli nejsem jen nastydlá, když
se ochladilo pořád větrám velkými dveřmi :(

anonym

briketko, to si jen namlouváš, že jsi nachlazená. Říká ti něco CHOPN?