Popelka Sany

Co míváte dobrého o prázdninách k obědu?

Nejlepší odpověď
quentos

Prázdninový jídelníček se u mě nijak zvlášť neliší od jídelníčku v průběhu školního roku. Naposled jsem měl třeba guláš s knedlíkem, a jelikož jsem byl nedávno na houbách, předcházel mu houbový guláš. Předtím třeba taky rizoto, ovocné knedlíky, fazole s bramborem, červenou čočku se zeleninou… no to bych tu byl s vyjmenováváním do zejtra…

Další odpovědi
marci1

Co dům, zahrada a les dá. Borůvkové, švestkové, meruňkové kynuté knedlíky, rybízový koláč, malinový nebo ostružinový dort, smaženou cuketu, cibulové kroužky, houbovou smaženici, houbovou polévku, smažené bedly ap. 🙂

johana 56

Jelikož prázdniny – odpočinkové období dítka školou povinného pro mne už dávno neplatí, obědvám jako po celý rok to, na co mám chuť.
Jídelníček je však výrazně obohacen o konzumaci zeleniny a ovoce z vlastních zdrojů.

Drap

Prázdninové menu se od celoročního nijak neliší. Snad jen v létě se konzumuje více zeleniny.

pucipuci

To samé, ale každý rok se těším na "letní " melouny za přijatelnou cenu.