Pokročilý

Co mám vařit?

Moje typická otázka každý den, co mám vařit a nejšílenější je, když proběhnu veškeré potraviny, co doma máme a nic mne nenapadá, nemám na nic chuť, taky se vám to stává? Mimochodem, co jste vařili, nebo vařit budete vy? :))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

kuřecí polévku a pečené kuře se zeleninou,brambory jsem zcela vyjmečně nahradila těstovinami. Zítra budu asi dělat obyč.jídlo knedlíky s vajíčky,v sobotu karbanátky a v neděli králíka,ale ještě nevím jak. Mezitím se chystám až dojíme kuřecí polévku,udělat zelňačku.

Další odpovědi:

Bronzový

dnes na oběd:škubánky s makem a povidlím
na večeří kočičí sekaná,kočičí proto,že ji baštím s kočkama
zítra francouzká bábovka,pozítří dukátové buchtičky,nedělní večeře,jarní salát:mladé kopřivy,ředkvičky,jogur,pica chléb a hlavně červené mňam už teť

Zlatý

Taky se mi to stává že mám plnou lednici a nevím co vařit,ale většinou mě rychle něco napadne.Já jsem dnes dělala Flamendr s hranolkama a Bramborovou polévku.Zítra budu vařit Brambory pečenou sekanou a šopský salát který mám moc rada,v Sobotu budu dělat Smažený květák a v Neděli Pečené kuře a rýži.

Stříbrný

Časopisy jsou doslova prošpikovány nápady.Televize taky.Nikdy nezklamalo pečené maso s bramborem a cibulačka.Nebo česnečka.Nemluvě o plotovarech.

Zlatý

Dříve jsem to probírala s mužským, co je pryč, tak to nechávám až na dobu, kdy dostanu na něco chuť.
Člověče to už je druhá odpověď, co odpovídáš jako člověk :-).

Bronzový

Dnes jsme měli na oběd bramborovou polévku s májovkama / už letošní / a druhé jídlo byly vepřové nudličky jako čína s těstovinami a okurkovým salátem.Na zítřek si mužská část rodiny přeje drůbeží vývar s nudlemi a kuře na paprice s knedlíkem.

Bronzový

Když nevím co vařit, tak to jsou šunkafleky. Moje maminka je vařila vždy když prala (prádlo jí zabralo celí den, no vyvařovat a potom valcha to chtělo čas). Dvacet minut na přípravu flíčku dle návodu a mezitím nakrájet a ohřát šunku nebo uzené, vše promíchat a objed je hotov. Udělala jich vždycky tuplovanou dávku (druhý den musela žehlit) a další den byli flíčky zapečené. Nebo Dám na pařák kuřecí uzená stehna a spolu s nimi zeleninu, vše napařuji asi deset minut a podávám s vařenými bramborami.Rychlé a dobré jsou i těstoviny s různými omáčkami.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 845
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.