hanulka11

Co budete zítra vařit?

dejte sem inspiraci!!!!
Doplňuji:
U nás bude nejspíš lečo s bramborem. O španěláku včera manžel mluvil /že bych je na neděli udělala? /uvidím jaké budou mít masíčko

Nejlepší odpověď
panenka

Na zítřek si moje rodinka přeje udělat Květák s bramborama tak bude květák v Pátek budu dělat čínu a rýžu v Sobotu Španělský ptáček a v Neděli řízky

Další odpovědi
magicm18

Koupim v Lidlu noky „Gnocchi di Patate“ na 3min je hodim do vrouci osolene vody.Pak je zcedim dam do misy a pridam orestovanou uzeninu,ale jeste lepsi je pokrajene uzene maso.Pridam podusene kysane zeli a vse promicham.Podle chuti okorenim.Je to velice rychle,levne a opravdu mnam.Ty noky stoji asi 25kc 500g.Sam si varim ,sam si pecu a doporucuji.Je to nenarocne,rychle.No zkuste to!

aramah

Sednu do auta vemu svoji milou sousedku a pojedem na oběd.Děkuji všem za rady a dopadlo to víc jak dobře.(máte souseda,sousedku?)

myšpulín

K zítřejšímu obědu jsem si do práce „uvařila“ aspik s dýňovou bulkou 🙂 a k večeři budeme mít brambory s opečenou bílou klobásou a zeleninu.

Miroslavst

Zítra budou ďábelský koule s knedlíkem. Nevařím, je to z jídelny co nám v práci vozí obědy. už teď se těším.

EE

ja bych taky varila jako kazdy den jenze se mi zblaznil manzel do jine a presla me chut na vareni jinak varim a pecu rada

ladyhawke

Špenátovou roládu. Všichni ji zbožňují.

elektrikář

Koupil jsem si jaternice, a budu vařit brambory.

karolina79

ja jsem delala poustene kedliky je to dobry rychly a je toho hodne pokud je zajem o recept napisu