Zlatý

Co budete zítra vařit?

dejte sem inspiraci!!!!
Doplňuji:
U nás bude nejspíš lečo s bramborem. O španěláku včera manžel mluvil /že bych je na neděli udělala? /uvidím jaké budou mít masíčko

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Na zítřek si moje rodinka přeje udělat Květák s bramborama tak bude květák v Pátek budu dělat čínu a rýžu v Sobotu Španělský ptáček a v Neděli řízky

Další odpovědi:

Bronzový

Koupim v Lidlu noky "Gnocchi di Patate" na 3min je hodim do vrouci osolene vody.Pak je zcedim dam do misy a pridam orestovanou uzeninu,ale jeste lepsi je pokrajene uzene maso.Pridam podusene kysane zeli a vse promicham.Podle chuti okorenim.Je to velice rychle,levne a opravdu mnam.Ty noky stoji asi 25kc 500g.Sam si varim ,sam si pecu a doporucuji.Je to nenarocne,rychle.No zkuste to!

Zlatý

Sednu do auta vemu svoji milou sousedku a pojedem na oběd.Děkuji všem za rady a dopadlo to víc jak dobře.(máte souseda,sousedku?)

Bronzový

K zítřejšímu obědu jsem si do práce "uvařila" aspik s dýňovou bulkou :-) a k večeři budeme mít brambory s opečenou bílou klobásou a zeleninu.

Zlatý

Zítra budou ďábelský koule s knedlíkem. Nevařím, je to z jídelny co nám v práci vozí obědy. už teď se těším.

ja bych taky varila jako kazdy den jenze se mi zblaznil manzel do jine a presla me chut na vareni jinak varim a pecu rada

Pokročilý

Špenátovou roládu. Všichni ji zbožňují.

Stříbrný

Koupil jsem si jaternice, a budu vařit brambory.

ja jsem delala poustene kedliky je to dobry rychly a je toho hodne pokud je zajem o recept napisu

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.