Avatar uživatele
hanulka11

Co budete zítra vařit?

dejte sem inspiraci!!!!
Doplňuji:
U nás bude nejspíš lečo s bramborem. O španěláku včera manžel mluvil /že bych je na neděli udělala? /uvidím jaké budou mít masíčko

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, magicm18, aramah, elektrikář před 4915 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Na zítřek si moje rodinka přeje udělat Květák s bramborama tak bude květák v Pátek budu dělat čínu a rýžu v Sobotu Španělský ptáček a v Neděli řízky

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
magicm18

Koupim v Lidlu noky „Gnocchi di Patate“ na 3min je hodim do vrouci osolene vody.Pak je zcedim dam do misy a pridam orestovanou uzeninu,ale jeste lepsi je pokrajene uzene maso.Pridam podusene kysane zeli a vse promicham.Podle chuti okorenim.Je to velice rychle,levne a opravdu mnam.Ty noky stoji asi 25kc 500g.Sam si varim ,sam si pecu a doporucuji.Je to nenarocne,rychle.No zkuste to!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Sednu do auta vemu svoji milou sousedku a pojedem na oběd.Děkuji všem za rady a dopadlo to víc jak dobře.(máte souseda,sousedku?)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
myšpulín

K zítřejšímu obědu jsem si do práce „uvařila“ aspik s dýňovou bulkou 🙂 a k večeři budeme mít brambory s opečenou bílou klobásou a zeleninu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Zítra budou ďábelský koule s knedlíkem. Nevařím, je to z jídelny co nám v práci vozí obědy. už teď se těším.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EE

ja bych taky varila jako kazdy den jenze se mi zblaznil manzel do jine a presla me chut na vareni jinak varim a pecu rada

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladyhawke

Špenátovou roládu. Všichni ji zbožňují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Koupil jsem si jaternice, a budu vařit brambory.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
karolina79

ja jsem delala poustene kedliky je to dobry rychly a je toho hodne pokud je zajem o recept napisu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek