Avatar uživatele
Kris

Co dnes uvařit…?

Dobrý den,
mám tady houskový knedlík a vepřové řízky.Je možné z toho něco uvařit? 😁.Za recepty budu ráda.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Sopka, samolepka před 4102 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Já bych snědla řízek jen tak – to mám ráda /pokud tedy už je hotový/ není to jen maso na něj .Pokud je to jen maso – dá se ke knedlíku udělat – plátek jakýkoliv na zelenině, na houbách , přírodní.....
Knedlíky s vajíčkem to mám ráda a k tomu nějakou naloženou zeleninu. Je jednoduchý dobrý oběd nebo večeře.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
manon

Někde se prý opravdu jí řízek s rajskou omáčkou. Můžeš vyzkoušet:
http://www.to­precepty.cz/re­cept/2209-rizek-s-rajskou-omackou/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lukas.zmizik

nevím zda zrovna uvařit, ale dalo by se to ohřát v mikrovlnce.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
odpomass

Doporučuji knedlíkem nakrmit ptactvo a jít něco koupit k tomu řízku ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Řízek z rajskou to se mi stalo před moc léty v NDR na jídelním lístku. Šnicl a kartofel Tož nedočetl dál a obědnal. Přinesli mí řízek z brambůrky no srdce se na něj smálo. Už jsem se na něj chtěl vrhnou.Přišel druhý číšník a velké čajové konvice mi na to nalil rajskou. Snědl jsem to ale že bych si pocutnal to né, Tak znova kouknu na jídení lístek a pod řízkem z brambosem bylo a tomatový sos.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sopka

To co odepsala manon jsem vyzkoušel na vlastní kůži , přáli si to tak němečtí kolegové,já to nechtěl komplikovat tak sem přitakal a šlo to,ale výpečky+zelíčko by bylo 100%.
No a vidíš dnes sem obědval hrach + 2vejce na tvrdo a taky žiji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

V Chorvatsku nám dělali řízek s rýží a taky nám to chutnalo:-)

Doplňuji:
Zkus Pavlišovák:www.recepty.cz/re­cept/pavlisov­sky-rizek-7228

Upravil/a: Rocker

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek