Kris

Co dnes uvařit…?

Dobrý den,
mám tady houskový knedlík a vepřové řízky.Je možné z toho něco uvařit? 😁.Za recepty budu ráda.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já bych snědla řízek jen tak – to mám ráda /pokud tedy už je hotový/ není to jen maso na něj .Pokud je to jen maso – dá se ke knedlíku udělat – plátek jakýkoliv na zelenině, na houbách , přírodní.....
Knedlíky s vajíčkem to mám ráda a k tomu nějakou naloženou zeleninu. Je jednoduchý dobrý oběd nebo večeře.

Další odpovědi
manon

Někde se prý opravdu jí řízek s rajskou omáčkou. Můžeš vyzkoušet:
http://www.to­precepty.cz/re­cept/2209-rizek-s-rajskou-omackou/

lukas.zmizik

nevím zda zrovna uvařit, ale dalo by se to ohřát v mikrovlnce.)

odpomass

Doporučuji knedlíkem nakrmit ptactvo a jít něco koupit k tomu řízku ;)

elektrikář

Řízek z rajskou to se mi stalo před moc léty v NDR na jídelním lístku. Šnicl a kartofel Tož nedočetl dál a obědnal. Přinesli mí řízek z brambůrky no srdce se na něj smálo. Už jsem se na něj chtěl vrhnou.Přišel druhý číšník a velké čajové konvice mi na to nalil rajskou. Snědl jsem to ale že bych si pocutnal to né, Tak znova kouknu na jídení lístek a pod řízkem z brambosem bylo a tomatový sos.

Sopka

To co odepsala manon jsem vyzkoušel na vlastní kůži , přáli si to tak němečtí kolegové,já to nechtěl komplikovat tak sem přitakal a šlo to,ale výpečky+zelíčko by bylo 100%.
No a vidíš dnes sem obědval hrach + 2vejce na tvrdo a taky žiji.

Rocker

V Chorvatsku nám dělali řízek s rýží a taky nám to chutnalo:-)

Doplňuji:
Zkus Pavlišovák:www.recepty.cz/re­cept/pavlisov­sky-rizek-7228