Anonymka123

co mám koupit 11tileté holce k narozeninám?

Dobrý den,
ctěla bych se zeptat co mám koupit jedenactileté holce k narozeninám ona je spíše na psi běhá se psem agility tak jestli neznáte nejakou hru o psech?Předem děkuji za odpověd.

Odpovědi
panenka

pokud chcete nějakou hru o psech doporučuji vám navštívit stránky www.hry o psech kde se můžete podívat a vyhledat si hru která by byla vhodná pro vaši dceru

nikolka2409

Dobrý Den.Je mi také 11 ráda bych Vám poradila jestli máte doma počítač tak bych Vám poradila,aby jste se podívala na AUKRO dají se tam pořídit dobré hry na počítač já sama jsem si tam jednu uz kupovala a navrhla bych vám jednu skvělou hru THE SIMS2 dají se k tomu časem pořídit doplnky např.The sims2 mazličci a ostatní různé moc mě to baví!