Anonymka123

co mám koupit 11tileté holce k narozeninám?

Dobrý den,
ctěla bych se zeptat co mám koupit za hru 11tileté holce předem děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
quentos

záleží na tom, „přes co je“, jak je založená… já dostal v jedenácti letech scrabble a od té doby jsem nedělal nic jiného, než ho hrál ;) popularitu získává v poslední době třeba taky Carcassone nebo znalostně-zeměpisná hra Česko Junior (juniorská verze populární znalostní hry Česko).

Další odpovědi
panenka

záleží na tom opravdu co tu holku zajímá já mám stejně starou dceru a koupili jsme jí např:tento rok mp3,brusle,oblečení kde měla hanu montánu,nebo winx tričko,záleží opravdu na tom co ju zrovna baví zajímá

HOMER

Dobrý den jestli opravdu nevíte co by se jí líbilo tak bude asi nejlepší se jí zeptat anebo ji vzít do obchodu at si vybere sama,takové dárky sice nejsou překvapení ale vždy je z nich velká radost.