Zuzik

Co mám koupit?

Já nevím co mám koupit své nej kámošce k 13 narozeninám. prosím poraďte!!!! a hlavně rychle.

Nejlepší odpověď
BEAES

Ta kosmetika by určitě nebyla špatná, doporučuji lesk na rty, nebo rozjasňovač či bronzing pudr. Třeba by potěšil i nějaký lepší parfémovaný sprchový gel, či mlíčko. Dále pokud nosí pásky, tak i to by mohlo potěšit, pokud čte, tak i zajímavá knuha by nebyla špatná.

Další odpovědi
afro.minerva

Šminky. Určitě šminky. Třeba nějaký větší komplet s různými odstíny stínů a nebo lesků na rty. Určitě by taky bodly laky na nehty. A jako kuriozitku jí tam můžeš dát balíček navoněných kondomů. Navíc, když si to necháš zabalit do celovánu s mašlí a dáš na ten celován ještě takovou tu malou dřevěnou berušku nebo motýla, tak tím určitě nic nezkazíš.

anonym

já bych ji koupil nějaký pěkný parfém,tím určitě nic nezkazíte.

Karolína

Já osobně jsem své nej. kamárádce k 13. narozeninám koupila velikou čokoládu Milka(triolade) a železný hlavolam. Byla ráda a když jsem přidala ještě kytičku v květináči byla nadšená.

Ajadom

Ano, Afro má super nápad.