Pokročilý

co mám dělat??ulomila se mi klávesa enter, nevím co mám dělat :(

vyndavala sem klávesu enter, protože sem vylila vodu do počítače.
no a v noteboku, ta klávesa enter, tak jí jako drží drátek a ještě něco bílýho. no a ten drátek, drží poutko.. a ejdno ze dvou poutek, se mi ulomilo a ted tam klávesa nedrží, a já se bojím, prosímpomozte mi, co mám dělat?
Doplňuji:
ale já nechci kupovat novou !!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

kup si novou klávesnici

Další odpovědi:

Bronzový

Jdi k opraváři nebo se zeptej nějakého IT kamaráda, oprava je snadná :)
Doplňuji:
Tady máš návody na opravu více druhů ntb klávesnic.
https://www.youtube.com/…

Ale chce to určitou manuální zručnost, proto buď zkus nějakého IT kámoše, nebo to zkus sama. Jednoduché to je pro toho, kdo to umí ale já se taky učil rozebírat PC a mobil podle internetových návodů a jde to :)

NikkiHeat
Kdybys neodpovídal jako hulvát a samé kraviny, tak by tě nikdo nemazal ;) To, že někomu k otázce napíšeš, že to nevíš nebo že si to má zjistit fakt není užitečná odpověď ale pouhý trapný pokus o nahnání bodů, které nic neznamenají. Nikdo po tobě nechce, abys odpovídal na každou otázku, co se tu objeví, takže když se ti nechce tazateli pomoct s, pro tebe, triviální záležitostí, tak radši nepiš nic ;)

Můžeš to poutko zkusit přilepit (sekundáčem), pokud si troufáš nezapatlat lepidlem ´šíré´ okolí.
Jinak možnost opravy - v zásadě, neexistuje, takže si pořiď buďto externí klávesku (USB už tak od 100,- Kč) a nebo novou klávesnici podle typu notesu.
Doplňuji:
Nechceš kupovat novou?
No - ono to až tak nezáleží na tom, co chceš - ale co děláš...
A co děláš? - leješ vodu do notesu a následně lámeš klávesku...
Takže - co naděláš??
:-D

Bronzový

Já bych ti odpověděl ale admin mě demokraticky smázne )))

Bronzový

Buď vyzkoušej postupy, jak píše Questman, nebo Ti nezbývá koupě nové klávesnice. Jak píše mowla, tak nová USB klávesnice se dá pořídit za 100,- Kč s DPH (odkaz: http://www.cipel.cz/… ), to ale kazí komfort notebooku. Nová klávesnice do notebooky je otázka typu a ceny od 800,- Kč. V servisu se plácat s tím pérkem nebudou a automaticky nabídnou novou klávesnici.

Zlatý

Třeba rejži.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.